MMA PLArchiwumEFM SHOWNorman ParkeNorman Parke odpowiada i wyśmiewa Szeligę: Wciąż szuka rewanżu, po tym jak został rozbity!

Norman Parke odpowiada i wyśmiewa Szeligę: Wciąż szuka rewanżu, po tym jak został rozbity!

Nie musieliśmy również długo czekać na szybką odpowiedź Normana Parke. ”Stormin” zareagował na słowa Piotra Szeligi, który stwierdził, że już w tym momencie nie chce rewanżu!

Parke

Organizacja FAME MMA poinformowała o zakończeniu współpracy z Normanem Parke. ”Szeli” postanowił odnieść się do całej sytuacji.

Nie trawie takich ludzi, ta federacja dała mu wszystko co teraz ma i dzięki niej zarobił więcej niż w całym swoim życiu sportowym, zero lojalności i wdzięczności. MA SA KRA, nie pozdrawiam i nawet już nie chce rewanżu z takimi knedlami. Możecie sobie pisać co chcecie, ja mam własne zdanie i to się nigdy nie zmieni. Albo masz to we krwi i zachowujesz się elegancko, albo jak ON nie masz, nie szanujesz żadnych ludzi ani żadnych wartości i pomimo sportowych osiągnięć stajesz się nikim.

Parke mocno odpowiada Szelidze!

Norman Parke na instagramie postanowił odpowiedzieć na słowa Piotra Szeli. ”Stormin” zapewnia, że nie zamierzał dawać zawodnikowi FAME MMA żadnego rewanżu.

@szeli_estetyczny ur wciąż szuka rewanżu po tym jak został rozbity w Roman Cage – napisał Parke.

Szeli, bezmózgu, REWANŻ? Nigdy nie dałbym rewanżu takiemu ogórowi jak ty. Nie zapomnij o tym co podarowałem twojemu trenerowi, powinieneś być za to wdzięczny – dodał na koniec ”Stormin”.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot spadł w oficjalnym rankingu UFC! Walka z Gaethje się oddaliła?

Niestety, ale Mateusz Gamrot spadł w oficjalnym rankingu wagi lekkiej UFC! “Gamer” co prawda wciąż jednak znajduje się w czołowej dziesiątce dywizji do 70 kilogramów, ale walka z Justinem Gaethje się nieco oddaliła.

Norman Parke otwarty na starcie z Tyburskim: Może ta duża kobieta! Co wy na to?

Norman Parke ma za sobą pojedynek w kolejnej freakowej organizacji. ”Stormin” wskazał swoich potencjalnych przeciwników. Były tymczasowy mistrz KSW wyraził chęć pojedynku z Pawłem Tyburskim. Niewykluczone, że w przyszłości do takiego starcia dojdzie w organizacji PRIME SHOW MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis