MMA PLKSWNorman Parke odchodzi z KSW? Jednoznaczny wpis byłego mistrza!

Norman Parke odchodzi z KSW? Jednoznaczny wpis byłego mistrza!

Czy Norman Parke odchodzi z Federacji KSW? Irlandczyk z Północy zamieścił na swoim instastory jednoznaczny wpis. Wygląda na to, że jego przygoda z największą organizacją MMA w Europie dobiega końca.

Norman Parke to były tymczasowy mistrz wagi lekkiej KSW. W świadomości polskiego fana zasłynął trylogią z podwójnym mistrzem KSW Mateuszem Gamrotem. Wynik trzech pojedynków tych zawodników wynosi 2-0 na korzyść “Gamera”, z zaznaczeniem, że jedna walka zakończyła się jako no-contest.

Norman Parke odchodzi z KSW? Jednoznaczny wpis byłego mistrza!

Poniżej natomiast prezentujemy wpis, który na Instagramie zamieścił Parke. Zaznaczył on, że czeka go teraz inne WIELKIE wyzwanie:

Norman Parke nie ukrywał, że chciałby spróbować swoich sił w wielu polskich organizacjach. Swego czasu wyzwanie rzucił mu Don Kasjo z FAME MMA, ale ostatnio także głośno zrobiło się o jego potencjalnym występie w Genesis. Na pierwszej gali walk na gołe pięści organizowanej przez Macieja Kawulskiego, wyzwanie Parkowi rzucił Vaso Bakocevic.

Nie należy wykluczać także innego transferu Normana Parka. Irlandczyka równie dobrze możemy zobaczyć w organizacji ACA czy FEN, gdzie już kiedyś miał walczyć.

A Wy gdzie widzicie w niedalekiej przyszłości Normana Parka?

Zobacz także:

UFC on ESPN+ 40: Santos vs. Teixeira – wyniki ważenia. Wszycscy zawodnicy w limicie

Zapraszamy do śledzenia wyników ważenia przed galą UFC on ESPN+ 40 w Las Vegas.

Bellator 251 – wyniki. Corey Anderson rozbija Melvina Manhoefa

Za nami gala Bellator 251 w Uncasville w stanie Connecticut. Udany debiut w nowej organizacji zaliczył niedawny rywal Jana Błachowicza.

Daniel Omielańczuk o FAME MMA! Zaskoczeni?

Daniel Omielańczuk wypowiedział się o FAME MMA. Są to mocne słowa. Sami zobaczcie…