MMA PLEFM SHOWNorman ParkeNorman Parke o sztabce złota FAME MMA: Jakaś taniocha, ona była najniższej jakości!

Norman Parke o sztabce złota FAME MMA: Jakaś taniocha, ona była najniższej jakości!

W środę odbyła się ostatni program ”Zadyma” przed sobotnią galą PRIME SHOW MMA 2, która odbędzie się w Gdyni. Zobaczyliśmy konfrontację słowną pomiędzy Normanem Parke, a Grzegorzem Szulakowskim. Obaj byli pewni siebie. ”Szuli” stwierdził, że będzie próbował zakończyć ten pojedynek przed czasem już w pierwszej rundzie!

Parke

Transmisja z gali PRIME SHOW MMA dostępna jest jedynie w systemie PPV! MOŻESZ GO WYKUPIĆ TUTAJ! (https://primemma.tv/#/ref/mmapl)

Grzegorz Szulakowski  nie ma najlepszego czasu w swojej sportowej karierze. Wydawało się, że w 2017 roku wszystko idzie w idealnym kierunku. Po czterech zwycięskich walkach w federacji KSW, “Szuli” dostał szansę zawalczenia o tytuł mistrza kategorii lekkiej. W pojedynku z Mateuszem Gamrotem, odbił się jednak od betonowej ściany – przegrywając z ówczesnym championem przez poddanie w 4 rundzie.

Kolejne dwie porażki odniósł z obecnym mistrzem – Marianem Ziółkowskim oraz Shamilem Musaevem.

Parke: Ona była najniższej jakości, nie była 100% czysta!

Jeden z widzów, który dodzwonił się do studia postanowił zapytać Normana Parke za ile sprzedał pas króla oraz sztabkę złota.

22 tysiące i nie złotych, ale Boxdel odkupił, a on uciekł. To wcale nie była prawdziwa sztabka złota, tylko jakaś taniocha. Ona była najniższej jakości, nie była 100% czysta. Ogólnie bardzo dobrze na tym wyszedłem, mam z tego dobry profit.

Cały program możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Prawdziwy wojownik! Błażej nie ma nóg i robi trening bokserski z Radkiem Paczuskim! [WIDEO] Widzieliście?

Błażej to prawdziwy wojownik, przed którym nie ma żadnych barier. Na Twitterze Uniq Fight Club ukazało się wideo, w którym chłopak robi trening z Radkiem Paczuskim. Przewraca się, wstaje i nadal walczy. Postawa godna podziwu!

Paweł Tyburski uważa, że Norman Parke się go boi: Mógłbym z nim wygrać! Co wy na to?

Paweł Tyburski na konferencji PRIME SHOW MMA 2 podkreślał, że dalej liczy na pojedynek z Normanem Parke. ”Stormin” odpowiedział, że się zgadza, ale ”Tybori” musi polizać jego buta. Przypomnijmy, że Parke już w sobotę wystąpi w walce wieczoru, gdzie zmierzy się z Grzegorzem ”Szulim” Szulakowskim. W karcie walk pojawi się też Tyburski, który na zasadach K-1 podejmie Adama Soroko.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis