Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLEFM SHOWNorman ParkeNorman Parke o Popku: Kiedy rzucę Cię na glebę, w parterze będziesz błagał o litość!

Norman Parke o Popku: Kiedy rzucę Cię na glebę, w parterze będziesz błagał o litość!

Ostatnio została oficjalnie potwierdzona walka pomiędzy Normanem Parke a Popkiem. Irlandczyk wystosował komunikat do swojego przeciwnika.

Parke

W niedzielę miała miejsce konferencja specjalna FAME MMA, która zapowiadała rok 2022 dla federacji. Właśnie wtedy została ogłoszona walka w formule MMA pomiędzy Popkiem a Normanem Parke.

Norman Parke (28-7, MMA) to były mistrz organizacji Cage Warriors w wadzę lekkiej. W trakcie swojej kariery walczył z powodzeniem w największej organizacji MMA na świecie UFC. Stoczył tam 9 walk z czego 5 wygrał. Większość kibiców z Polski kojarzy Irlandczyka z trylogii pojedynków z Mateuszem Gamrotem.

Popek to Polski raper. Walczył on dla największej Polskiej federacji MMA KSW. Mierzył się tam między innymi z Mariuszem Pudzianowskim czy Tomaszem Oświecńskim. Zdołał również zadebiutować w FAME MMA. Na 7 edycji pokonał w pierwszej rundzie Damiana “Stiflera” Zduńczyka.

“Daj mi swoje złote zęby w zamian za swoje życie”.

Na konferencji Norman Parke wystosował komunikat do swojego rywala. Wspomina w nim między innymi o złotych zębach Popka.

– Kilka ostatnich słów do mojego przeciwnika. Popek, upewnij się, że jesteś w formie. Bądź pewien, że jesteś w formie bo Cię przetestuję. Przetestuję Cię na wszelkie sposoby. Kiedy rzucę Cię na glebę w parterze będziesz błagał o litość. Daj mi swoje złote zęby i wszystko będzie dobrze. Zniszczę Cię łagodnie. Daj mi swoje złote zęby w zamian za swoje życie. Wpadnę na szybko do Polski, zainkasuję czek, zabiorę twoje zęby i z powrotem do domu.

Z tej wypowiedzi wynika, że Norman jest bardzo pewny siebie. Jednego możemy być pewni, że podczas ich walki będą fajerwerki.

Całą konferencję możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Zarobki po UFC 270 ujawnione! Wiemy ile zarobił walczący o podwyżkę mistrz wagi ciężkiej Francis Ngannou!

Zarobki po minionej gali UFC 270 w Anaheim ujawnione! Wiemy już dokładnie ile pieniędzy zarobił – starający się o podwyżkę – mistrz wagi ciężkiej Francis Ngannou.

Najman odpowiada Murańskiemu: Posłuchaj zje*ku mały, mogłeś walczyć ze mną na początku lutego!

Marcin Najman postanowił odpowiedzieć na ostatnie słowa Mateusza Murańskiego. ”Muran” twierdzi, że w tym roku dojdzie do jego starcia z ”El Testosteronem”. Najman zdradził, że mogło już do takich walk dojść na początku lutego, lecz Jacek i Mateusz odmówili.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis