MMA PLEFM SHOWNorman ParkeNorman Parke o Gamrocie: Według mnie w przeciągu roku może walczyć o pas UFC!

Norman Parke o Gamrocie: Według mnie w przeciągu roku może walczyć o pas UFC!

Norman Parke (28-7-1) mimo wcześniejszego konfliktu potrafi docenić swojego odwiecznego przeciwnika. ”Stormin” ponownie w pochlebnych słowach wypowiedział się o Mateuszu Gamrocie (19-1). Irlandczyk uważa, że ”Gamer” w przeciągu roku może zawalczyć o pas UFC.

Gamrot

Reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team ostatnią walkę stoczył w Las Vegas, gdzie zmierzył się z weteranem Jeremy Stephensem (28-19). 30-latek nie zamierzał ryzykować i błyskawicznie poszedł po sprowadzenie. Dość łatwo Gamrot zdobył obalenie i obchodził pozycję. Chwila nieuwagi, a wtedy Gamrot idzie po technikę kończącą.

Parke: Ma świetne jiu-jitsu i specyficzną stójkę!

Norman Parke (28-7-1) w rozmowie z portalem fansportu.pl ponownie w pochlebnych słowach wypowiedział się o Mateuszu Gamrocie (19-1).

Gamrot jest dobrym fighterem. Według mnie w przeciągu roku może walczyć o pas, wiesz? Myślę, że ma ten styl, zapasy. Mnie nie obalił, ale to dzięki mojej dobrej obronie. Ma świetne wyczucie co do niektórych ludzi, kiedy iść w nogi. Ma świetne jiu-jitsu i specyficzną stójkę, zmienia pozycje i lubi wycinać za kostkę. Tak, za jakiś czas może walczyć o pas

Ponadto były tymczasowy mistrz KSW wyjawił jaki pojedynek chciałby zobaczyć w wykonaniu ”Gamera”. Mowa o starciu z Islamem Makhachevem (20-1).

Rozmawiałem z nim i powiedziałem, że bardzo chciałbym zobaczyć jego walkę z Makhachevem. To bardzo twardy zawodnik, leworęczny. Świetnie kontroluje walkę z góry i potrafi znakomicie sprowadzać. Gamrot kilka razy został obalony, ale potrafił odwrócić sytuację i wstać. Tak samo Makhachev. Kilkukrotnie został sprowadzony, ale natychmiast wstawał, ciężko jest go utrzymać w parterze. Stylistycznie są bardzo podobni stylistycznie. 

Zobacz także:

Martin Lewandowski o niedoszłej współpracy z Bellatorem: Widzą duże zagrożenie! Zaskoczeni?

Wiemy już dlaczego nie doszło do współpracy pomiędzy KSW, a Bellatorem! Martin Lewandowski uważa, że organizacja zauważyła duże zagrożenie ze strony KSW.

PunchDown 5: Esmeralda Godlewska wraca do rywalizacji! Znamy przeciwniczkę! Widzieliście?

To już pewne! Esmeralda Godlewska dwudziestego drugiego października stoczy drugi pojedynek w organizacji PunchDown. Kontrowersyjna Monika poznała już przeciwniczkę, z który wypłaci sobie ”liścia” na piątej edycji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis