MMA PLFAME MMANorman Parke nawołuje do walki z ”Psychopatą”!

Norman Parke nawołuje do walki z ”Psychopatą”!

Foto: Fot.: Sebastian Rudnicki for KSW
Foto: Fot.: Sebastian Rudnicki for KSW

Norman Parke (28-7-1) jeszcze w tym roku zamierza wyjść do klatki i odbudować się po ostatniej dobitnej przegranej. Irlandczyk z północy za pomocą mediów społecznościowych nawołuje do starcia z Vaso Bakoceviciem (40-20-1).

”Stormin” ostatni pojedynek stoczył podczas KSW 53, gdy zakończyła się jego trylogia z Mateuszem Gamrotem. Przed walką nie brakowało emocji i nerwów, ponieważ ex zawodnik UFC nie zrobił limitu wagowe. W stawce nie było pasa mistrzowskiego, ale co najważniejsze walka się odbyła. Parke nie miał nic do powiedzenia, a w trzeciej rundzie lekarze nie dopuścił go do dalszej rywalizacji.

Podopieczny Andrzeja Kościelskiego wcześniej mógł pochwalić się serią pięciu zwycięstw z rzędu. W poprzednim roku Parke stoczył trzy pojedynki pod banderą KSW. Po emocjonujących 3-rundach okazał się lepszy od Borysa Mańkowskiego. W Ergo Arenie zdominował Artura ”Kornika” Sowińskiego. We wrześniu zaś w Londynie zdobył tymczasowy pas kategorii lekkiej. Nie był to łatwy pojedynek, ale ostatecznie po 5-rundach pokonał twardego Marcina ”Polish Zombie” Wrzoska.

”Stormin” ma na celowniku następnego przeciwnika!

Długo nie musieliśmy czekać aż Norman Parke (28-7-1) wskaże następnego potencjalnego przeciwnika. Mowa o doświadczonym Vaso Bakoceviciu (40-20-1), który w poprzednim roku wrócił do organizacji KSW. Dodać również trzeba, że ”Stormin” w ostatnim czasie nie szczędził mocnych słów w kierunku Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego.

Reprezentant Czarnogóry wrócił do największej organizacji w naszym kraju pod koniec poprzedniego roku. W Zagrzebiu po niecałych 4-minutach (anakondą) poddał go Borys Mańkowski, dla którego było to ważne zwycięstwo. ”Psychopata” to aktywny zawodnik. Po tym starciu odnotował już dwie walki. Vaso po 18-sekundach znokautował Maxima Soroke. 31-latek na chorwackiej wyspie zawalczył o pas BMF, gdy dość niespodziewanie w drugiej rundzie poddał go Ivica Truscek.

Zobacz także:

Znany zawodnik aresztowany po zamieszkach na Białorusi! Co sądzicie o tej sytuacji?

Doświadczony zawodnik MMA znalazł się w złym czasie i miejscu. Kudin został pobity i aresztowany

Duża niespodzianka? Wy też jesteście zaskoczeni?

Bartosz Fabiński wysoko w statystykach. ”Butcher” najbliższy pojedynek stoczy we wrześniu