Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLEFM SHOWNorman ParkeNorman Parke mocno o Bombie: Klaun szuka atencji!

Norman Parke mocno o Bombie: Klaun szuka atencji!

Norman Parke w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany o walkę Marcina Wrzoska z Ochroniarzem ”Oszusta z Tindera”. Były tymczasowy mistrz KSW postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o Pawle Bombie, z którym nie brakowało afer na PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni.

Parke

Paweł chciał pojawić się na konferencji w stroju dziadka…, lecz został wyproszony. Udało się na ceremonii ważenia, gdzie na scenie rzucał jajkami i zaatakował ogromnego Piotra Kałuskiego. To jednak nie koniec, bo za kulisami Ochroniarz ”Oszusta z Tindera” postanowił wyjaśnić cała sytuację i ruszył w stronę Bomby.

Sami zobaczcie:

Bomba swój debiut odnotował na High League 3 w Ergo Arenie. ”Scarface” szybko, bo w niecałą minutę musiał uznać wyższość Mateusza ”Tarzana” Leśniaka. 

Parke ostro o Pawle Bombie!

Norman Parke w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wypowiedział się o zachowaniu Pawła Bomby. Padły mocne słowa!

Duży gość miał rozwaloną nogę przez tego jeb*nego głupka. Ten gość, co wszedł na ważenie i kopnął go w nogę, to absolutny klaun, w ogóle nie powinien być wpuszczony. Jeśli zrobiłby to tam, skąd jestem, byłby uduszony i dostałby w łeb (…) Gość wszedł i startował do Piotra, który miał swoją pierwszą walkę. Wychodzi do pierwszej walki, a ten klaun szuka atencji, rzuca jajkami. Szuka walki, bo na High League został ciężko znokautowany. (Śmiech) Widziałem, jak był nokautowany, a teraz przychodzi i gada jakieś gówno.

Zobacz także:

Debiut Irańskiego Hulka znów ogłoszony! Nie będzie to walka z Martynem Fordem! Widzieliście?

Sajad Gharibi szykuje się do debiutu. Do wyczekiwanej walki ”Irańskiego Hulka” ma dojść ostatecznie trzydziestego pierwszego lipca. Warto zaznaczyć, że nie będzie to pojedynek z Martynem Fordem.

Denis Załęcki o rewanżu z Don Diego: Następnym razem się po nim przebiegnę! Co wy na to?

Denis Załęcki na insta stories odpowiadał na pytania widzów. ”Bad Boy” został zapytany o potencjalny rewanż z Mateuszem Kubiszynem. Załęcki jest przekonany, że dojdzie do drugiego starcia i będzie górą w takiej rywalizacji. Denis skomentował przy okazji ich pierwszy pojedynek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis