MMA PLFAME MMANorman Parke kontra Popek Monster? ”Stormin” zgłasza gotowość!

Norman Parke kontra Popek Monster? ”Stormin” zgłasza gotowość!

Norman Parke (28-7-1) ma szalone pomysły! ”Stormin” w mediach społecznościowych zgłosił gotowość do walki z… Popkiem Monsterem (4-4). Następnie ex zawodnik UFC zdradził, że rezygnuje z MMA i swoje następne walki będzie toczył tylko w boksie i na gołe pięści.

33-latek ostatni pojedynek stoczył jedenastego lipca. Podczas KSW 53 doszło do trzeciego starcia z Mateuszem Gamrotem. Przed walką znów nie brakowało zawirowań. Parke ostatecznie wszedł do klatki, gdzie od początku do końca został dosłownie zdemolowany. W trzeciej rundzie Norman nie został dopuszczony do kontynuowania walki ze względu na obrażenia.

Parke gotowy na walkę z Popkiem!

Norman Parke (28-7-1) kontra Popek Monster (4-4) – co wy na to? ”Stormin” w mediach społecznościowych zdradził, że jest gotowy na takie starcie.

komentarz

Przyzwyczailiśmy się jednak do tego, że ”Stormin” szybko zmienia swoje plany. Ex zawodnik UFC zapowiedział, że nie zamierza się już bić w mieszanych sztukach walki.

Witam. Po długim namyśle postanowiłem skończyć z MMA. Myślę teraz nad czymś całkiem innym. Będzie to dla mnie bardziej korzystne bez tych całych bzdur. Moi polscy fani dalej będą mieli co oglądać tylko przerzucam się na boks i walki na gołe pięści.

To nie pierwszy raz, gdy Norman wspomina o potencjalnej walce z zawodnikiem kategorii ciężkiej. ”Stormin” deklarował, że walka z Marcinem Najmanem byłby dla niego łatwymi pieniędzmi.

Widziałem, że startował do Najmana i innych. Najman ma więcej porażek, niż zwycięstw. Ma za to duże nazwisko. Mimo to Najman też potrafi się bić, ale on też jest dla mnie łatwą kasą. Najman dla mnie to też łatwe pieniądze. Wiem, że jest z wagi ciężkiej ale to dla mnie wciąż łatwa kasa. 

Zobacz także:

Fedor wygrał z koronawirusem? Rosjanin opuścił szpital!

Są dobre wieści. Wszystko wskazuje na to, że Fedor Emelianenko wygrał z koronawirusem

Zawodnik Wotore ostro o Tysonie! Dojdzie do walki na GROMDZIE?

Niewykluczone, że już niedługo dojdzie do starcia Erica Olsena z Krystianem Kuźmą.”Bloodaxe” podgrzewa atmosferę!