MMA PLDon KasjoNorman Parke komentuje zestawienie Don Kasjo-Wrzosek i wskazuje swojego faworyta!

Norman Parke komentuje zestawienie Don Kasjo-Wrzosek i wskazuje swojego faworyta!

Norman Parke (28-7-1) już w najbliższą sobotę stoczy drugi pojedynek w FAME MMA. ”Stormin” postanowił wypowiedzieć się o ogłoszonej walce pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Marcinem Wrzoskiem. Parke wskazał również swojego faworyta.

Norman wystąpi w walce wieczoru 11 edycji FAME MMA, która drugiego października odbędzie się w Gliwicach. Będzie to drugie starcie z Borysem Mańkowskim – tym razem na zasadach cage boxu. Zawodnicy zawalczą ze sobą 15 minut bez przerwy – w rękawicach do MMA.

Parke w ostatniej walce wystąpił na gali EFM SHOW 2 w Bułgarii. Były tymczasowy mistrz KSW na zasadach boksu zmierzył się ostatecznie z Maciejem Jewtuszko. Parke bez większych problemów wygrał decyzją sędziów z ”Irokezem” – choć jeden z sędziów zaskoczył.

Parke: Oczywiście, że stawiam na Wrzoska!

Norman Parke (28-7-1) w rozmowie z Super Expressem wypowiedział się i wskazał swojego faworyta w starciu ”Don Kasjo” z Marcinem Wrzoskiem.

Walka będzie trwała sześć rund. Oczywiście, że stawiam na Wrzoska. Jest niezły pięściarsko. Myślę, że Wrzosek wygra, ale… Kasjusz ma twardą szczękę, jest niezły kondycyjnie. “Don Kasjo” nie korzysta ze swoich atrybutów, tak jak by mógł. Powinien lepiej używać swojego zasięgu, gdy walczył ze mną.

FAME MMA 11

Data: 2 października 2021 roku

Transmisja: start o 20:00 (sobota)

TRANSMISJA W SYSTEMIE PPV – CENA OD 24,99 ZŁ 

Walka wieczoru:
Norman “Stormin” Parke vs. Borys ‘The Tasmanian Devil” Mańkowski – walka bokserska (1 runda 15-minutowa w małych rękawicach)  

Pozostałe:

Sylwester Wardęga vs. Danny Ferreri – walka bokserska
Wojciech “Ojwojtek” Przeździecki vs. Marcin Dubiel
Mikołaj “Mixer” Magdziarz vs. Piotr “Popo” Węgrzyn
Michał “Boxdel” Baron vs. Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski
Norbert “Smolasty” Smoliński vs. Piotr “MiłyPan” Kołaczyński
Filip “Filipek” Marcinek vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Arkadiusz Tańcula vs. Marcin Malczyński
Karoliina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs. Patrycja Wieja
Krystian “Krycha” Wilczak vs. Aleksandr “Sasha” Muzheiko
Piotr “Szeli” Szeliga vs. Krzysztof “Wujaszek Fericze” Ferenc

Zobacz także:

Norman Parke o Gamrocie: Według mnie w przeciągu roku może walczyć o pas UFC! Zaskoczeni tymi słowami?

Norman Parke (28-7-1) mimo wcześniejszego konfliktu potrafi docenić swojego odwiecznego przeciwnika. ”Stormin” ponownie w pochlebnych słowach wypowiedział się o Mateuszu Gamrocie (19-1). Irlandczyk uważa, że ”Gamer” w przeciągu roku może zawalczyć o pas UFC.

Dana White’s Contender Series 41 – wyniki. Pogromca Sudolskiego jednym z dwóch nowych zawodników UFC [WIDEO] Oglądaliście?

Gala Dana White’s Contender Series 41 w Las Vegas już za nami. Tym razem prezydent UFC przyznał tylko dwa kontrakty, najmniej w bieżącym sezonie.