MMA PLEFM SHOWNorman ParkeNorman Parke komentuje walkę Don Kasjo: Wrzosek został okradziony, wykorzystali go!

Norman Parke komentuje walkę Don Kasjo: Wrzosek został okradziony, wykorzystali go!

Norman Parke (28-7-1) skomentował sobotnią walkę wieczoru FAME MMA 12. Kasjusz Życiński po sześciu rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał Marcina Wrzoska. ”Stormin” zapewnia, że ”Polish Zombie” został oszukany.

Emocji nie brakowało w walce wieczoru FAME MMA 11, która odbyła się w Gliwicach. To była ostatnia walka ”Stormina”. Mańkowski był szybki, a jego kiwki oraz balans tułowiem robił wrażenie na przeciwniku. Parke w końcówce ryzykował i parę razy mocno doszedł do głosu. Sędziowie byli zgodni ogłaszając zwycięstwo Mańkowskiego na punkty.

Norman Parke: Boxdel jest do dupy!

Norman Parke (28-7-1) ponadto skomentował zachowanie Michała Barona, który odkupił pas króla i wręczył po walkach Kasjuszowi Życińskiemu. Parke jest gotowy na rewanż, ale są dwa warunki.

Kebabowiec Wrzosek został okradziony, wygrał tę walkę ale wykorzystali cię jako kamień milowy do rewanżu ze mną… nawet odkupili dla niego pas co pokazuje że boxdel jest do dupy …. 🤣 następnym razem będzie zbijał wagę do 80kg… i to w rękawicach MMA.  Kasia 🤡.

Kebab boy Wrzosek got robbed, he won that fight but they used you as the stepping stone for a rematch with me.. they even buy the belt back for him which goes to show that boxdel sucks his …. 🤣next time he will be cutting weight to 80kgs.. and it will be in MMA gloves. Kasia 🤡. Anyway a nice wee song by these too bums. FAME MMA!

Posted by 'Stormin' Norman Parke on Sunday, November 21, 2021

Zobacz także:

Marcin Wrzosek zwolniony z KSW po porażce z Don Kasjo! Maciej Kawulski dotrzymał słowa! Zaskoczeni?

To już oficjalna wiadomość! Marcin Wrzosek został zwolniony z KSW po porażce, jakiej doznał na gali FAME 12, gdzie uległ w walce wieczoru melanżownikowi Don Kasjo w walce bokserskiej. Maciej Kawulski tym samym dotrzymał słowa!

Marcin Najman przewidział wynik walki Jacka Murańskiego! Co wy na to?

W ubiegłą sobotę miała miejsce gala Fame 12. Podczas tego wydarzenia Arkadiusz Tańcula pokonał przez dyskwalifikację Jacka Murańskiego. Jak się okazało Marcin Najman przewidział przebieg tego starcia.