MMA PLEFM SHOWNorman ParkeNorman Parke komentuje ogłoszoną walkę Mateusza Gamrota w UFC!

Norman Parke komentuje ogłoszoną walkę Mateusza Gamrota w UFC!

Norman Parke (28-7-1) w swojej karierze aż trzy razy mierzył się z Mateuszem Gamrotem (19-1). ”Stormin” postanowił skomentować ogłoszoną następną walkę ”Gamera” w największej organizacji na świecie.

Parke przeprasza

30-latek trzecią walkę w tym roku stoczy już osiemnastego grudnia. Były podwójny mistrz KSW w Las Vegas zmierzy się z Diego Ferreirą (17-4), który aktualnie znajduje się na 11 pozycji w oficjalnym rankingu UFC w wadze lekkiej.

W walce wieczoru zobaczymy starcie w kategorii królewskiej. Doświadczony Derrick Lewis (25-8) sprawdzi  jak duży potencjał drzemie u Chirsa Daukausa (12-3), który ma za sobą cztery zwycięstwa w UFC, ale w jakże efektownym stylu.

Parke komentuje ogłoszoną walkę Gamrota!

Norman Parke (28-7-1) postanowił szybko skomentować oficjalnie ogłoszoną walkę Mateusza Gamrota (19-1).

36-latek miał świetną serię sześciu zwycięstw z rzędu (pokonywał choćby Anthony Pettisa czy Mairbeka Taisumova). Diego w tym roku stoczył dwie walki i nie będzie ich dobrze wspominał. Ferreira przegrał przed czasem z Gregorem Gillespie, a niejednogłośną decyzją sędziów z Beneilem Dariushem.

Zobacz także:

Pięściarz złamał szczękę byłej partnerce! Za swoje skandaliczne zachowanie nie trafi do więzienia! Co wy na to?

To jest jakiś żart! Zapadł wyrok w sprawie pięściarza Toma Schwarza (26-1, 18 KO), który złamał szczękę swojej byłej partnerce. Jak się okazuje nie będzie odsiadki, a reprezentant Niemiec będzie musiał zapłacić… grzywnę!

Synthol niebawem na wolności! Zawalczy już na gali MMA VIP 4?

Wszystko na to wskazuje, że Szymon Komandos już niebawem może wyjść na wolność. Tym samym dalej jest aktualny jego debiut w mieszanych sztukach walki na gali MMA VIP – o czym poinformował jeden z włodarzy Dariusz Kosowski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis