MMA PLGrzegorz SzulakowskiNorman Parke chętny na starcie! ”Szuli” z mocną ripostą!

Norman Parke chętny na starcie! ”Szuli” z mocną ripostą!

Norman Parke (28-7-1) i Grzegorz Szulakowski (9-4) swoje następne pojedynki mają stoczyć w kategorii półśredniej. Tym samym ”Stormin” zgłasza zainteresowanie starciem z ”Szulim”. Wojownik z Namysłowa popisał się świetną ripostą!

Szulakowski

Parke poniesiony pięcioma zwycięstwami z rzędu stanął przed trylogią z Mateuszem Gamrotem. Do ich trzeciego starcia doszło na początku lipca podczas 53 edycji KSW.

Od samego początku do końca ”Gamer” dominował. Nie potrzebne były obalenia, bo reprezentant Czerwonego Smoka świetnie radził sobie w stójce. Ciosów było co niemiara, a większość dochodziło do celu. Porozbijany Parke w trzeciej odsłonie nie został dopuszczony do kontynuowania walki.

Mocna riposta w wykonaniu ”Szuliego”!

Norman Parke (28-7-1) za pomocą mediów społecznościowych wyjawił, że chętnie w następnym pojedynku zmierzy się z Grzegorzem Szulakowskim (9-4).

On chce walczyć ze mną, a ja z nim. Prawie 40 walk, a on myśli, że tylko szczekam.Ok, zobaczmy. 

Trzeba przyznać, że odpowiedź Grzegorza Szulakowskiego (9-4) mogła zdenerwować ex zawodnika UFC!

Bał hał

Posted by Grzegorz "SzuLi" Szulakowski on Monday, January 11, 2021

Chcielibyście zobaczyć takie starcie?

33-latek w najbliższym starciu będzie chciał wrócić na odpowiednie tory. ”Szuli” ostatnie trzy pojedynki przegrał, lecz trzeba pamiętać z jakimi zawodnikami. Ostatnia walka Szulakowskiego miała miejsce w grudniu 2019 roku. Grzegorz w Gliwicach dość szybko został zastopowany z rąk – Shamila Musaeva.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot już w American Top Team. Trenuje z mistrzem UFC!

Mateusz Gamrot już w American Top Team! Polak rozpoczyna przygotowania do swojej drugiej walki w organizacji UFC, którą chce stoczyć w marcu tego roku.

Juras komentuje miejsce Błachowicza w plebiscycie! Zgadzacie się z tą opinią?

Mocne słowa! Łukasz Jurkowski skomentował siódme miejsce Jana Błachowicza w plebiscycie na Najlepszego Sportowca Polski 2021 roku

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis