MMA PLKSWNorman Parke chce trylogii z Mateuszem Gamrotem: To będzie największa walka w KSW w wadze lekkiej

Norman Parke chce trylogii z Mateuszem Gamrotem: To będzie największa walka w KSW w wadze lekkiej

Foto: myMMA.pl

Tymczasowy mistrz wagi lekkiej KSW Norman Parke (28-6-1, 1 N/C) chce wykorzystać fakt, że Mateusz Gamrot (15-0, 1 N/C) w swojej najbliższej walce dla polskiego potentata nie zmierzy się z Salahdinem Parnassem (14-0-1) i próbuje doprowadzić do trzeciej walki z Polakiem.

Mateusz Gamrot (15-0, 1 N/C), który aktualnie trenuje w American Top Team w Stanach Zjednoczonych w mediach społecznościowych wyznał, że to nie Parnasse będzie jego najbliższym rywalem.

Sprawę od razu podchwycił Parke, który wyzwał “Gamera” do trzeciej walki:

“Okej, od kiedy dowiedziałem się ,że Mateusz nie będzie walczył z Salahdinem , dokończmy nasze niedokończone sprawy , nie lekceważyłem Mateusza w poprzednim czasie , to będzie największa walka w KSW w wadze lekkiej , Marian może possać pałe i czekać na swoją kolej. Kwiecień czy Maj dokończmy to co zaczęliśmy. @ksw_mma @martinlewandowski @kawul_ksw @wojekr 😎”

Okej, od kiedy dowiedziałem się ,że Mateusz nie będzie walczył z Salahdinem , dokończmy nasze niedokończone sprawy , nie…

Opublikowany przez 'Stormina' Normana Parkego Środa, 12 lutego 2020

Gamrot i Parke zmierzyli się ze sobą dwukrotnie. Najpierw na gali KSW 39: Colosseum, Polak wygrał decyzją sędziów, natomiast rewanż obu zawodników stoczony na KSW 40: Dublin zakończył się przez no-contest z powodu nieumyślnego faulu “Gamera”.

Jak myślicie, jak zakończyłaby się trzecia walka obu zawodników?