MMA PLBorys MańkowskiNorman Parke chce rewanżu z Borysem Mańkowskim ale na gali FAME MMA!

Norman Parke chce rewanżu z Borysem Mańkowskim ale na gali FAME MMA!

Polskie MMA rewanżami stoi? Taka walka mogłaby być bardzo ciekawa, zwłaszcza, że panowie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Historia trudnej “przyjaźni” między zawodnikami Czerwonego Smoka a Normanem Parke sięga 2017 roku i KSW 37. Podczas gali na Stadionie Narodowym, ówczesny mistrz kategorii lekkiej – Mateusz Gamrot Skrzyżował rękawice z Irlandczykiem. Wrzeć zaczęło już na oficjalnej ceremonii ważenia, podczas której doszło do przepychanek między zawodnikami. W całą sytuację wplątał się także przyjaciel Gamera – Borys Mańkowski, który na KSW 47 zmierzył się ze Storminem.

Przebieg walki

Pierwsza runda toczyła się pod wyraźne dyktando zawodnika z Poznania, który miażdżył boksersko swojego rywala, wykorzystując umiejętności nabyte podczas obozu w Tajlandii. Gdy wydawało się, że zwycięstwo świetnie dysponowanego Borysa jest kwestią czasu, dało o sobie znać zmęczenie. W kolejnych rundach Tasmański Diabeł był znacznie mniej eksplozywny, a Norman w swoim stylu nieustępliwie trafiał, nie robiąc sobie większego wrażenia z ciosów Mańkowskiego. Ostatecznie, zwycięstwo przez jednogłośną decyzję sędziowską przypadło Irlandczykowi.

Rewanż między Borysem a Normanem z pewnością zainteresowałby dużą rzeszę fanów. Problemem mogą być jednak kwestie kontraktowe, ponieważ Parke zakończył niedawno współpracę z KSW. Z tego powodu Irlandczyk zaproponował aby starcie odbyło się na gali… Fame MMA!

Wierze ze Borys skończył kontrakt w ksw… zaprosiłem go do walki FAME MMA także możemy tam zawalczyć oraz świetny rewanż. Zawalczylibysmy o polski pas BMF… tatuś wbije ostatni gwóźdź do trumny

Chcielibyście zobaczyć ten rewanż?

Zobacz także:

Mamed Khalidov zapowiada powrót do klatki! Kto będzie przeciwnikiem mistrza KSW?

Mamed Khalidov (35-7-2) w mediach społecznościowych zapowiedział powrót do klatki. Olsztynianin jest w treningu i już niebawem mamy poznać szczegóły jego kolejnego pojedynku.

KSW traci następnego zawodnika! Abus Magomedov był materiałem na mistrza!

To nie jest dobra wiadomość! Abus Magomedov (24-4-1) jest następnym zawodnikiem, który rozstaje się z największą organizacją w naszym kraju. Już niebawem mamy poznać nowego pracodawcę reprezentanta UFD Gym.

Odmieniony Bonus BGC chętny na rewanż z Najmanem: Teraz czuję się pewniej! [WIDEO]

Dwudziestego ósmego sierpnia do klatki wróci Piotr Witczak. Popularny ”Bonus BGC” w rozmowie z naszym portalem zdradził, że jest chętny na rewanż z Marcinem Najmanem.

Mateusz Gamrot gotowy na walkę z Fergusonem nawet za miesiąc!

Mateusz Gamrot (19-1) zapowiedział, że następny pojedynek w największej organizacji na świecie chciałby stoczyć w grudniu. ”Gamer” jednak jest skłonny zawalczyć wcześniej – jeśli pojawi się oferta walki z konkretnym przeciwnikiem.