MMA PLFAME MMANorman Parke chce Popka: Złotą sztabkę już mam, teraz potrzebuję czyiś złotych zębów…

Norman Parke chce Popka: Złotą sztabkę już mam, teraz potrzebuję czyiś złotych zębów…

Norman Parke chce Popka! Tak, to prawda! Irlandczyk wyzywa zawodnika wagi ciężkiej, z którym chciałby stoczyć jedną z najbliższych swoich walk!

Zarówno Norman Parke, jak i Popek Monster mają za sobą występy w klatce FAME MMA i to tam właśnie mieliby się ze sobą zmierzyć. Były mistrz wagi lekkiej KSW nie obawia się różnicy wagowej między nim a Popkiem, która wynosi około 40 kilogramów i uszczypliwym komentarzem wywołał Popka do walki.

Norman Parke chce Popka: Złotą sztabkę już mam, teraz potrzebuję czyiś złotych zębów…

Parke opublikował na instagramie wpis, w którym odniósł się i do zwycięstwa z Don Kasjo, z którym wygrał na minionej gali FAME MMA 10 decyzją sędziów w walce bokserskiej, a teraz chce rywalizować z Popkiem Monsterem:

“Złotą Sztabkę na prawej ręce już mam teraz potrzebuje czyiś złotych zębow i łańcucha na Moją lewą rękę. 😈👑🦷⛓👑”

Norman Parke aktualnie przygotowuje się do swojej walki, którą stoczy dla organizacji EFM Show 2. Tam już 11 września w Bułgarii zmierzy się z Vladislavem Kanchevem.

Popek z kolei czeka na swój powrót do startów. Ostatnia walka Pawła Mikołajuwa została odwołana z powodu jego kontuzji. Miało to być starcie z raperem Kizo, z którym miał zmierzyć się na FAME MMA 9.

Zobacz także:

KSW: Poznaliśmy rywala Tomasza Sarary? To byłaby wojna!

Tomasz Sarara jeszcze w tym roku zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Niewykluczone, że już w tym momencie poznaliśmy rywala krakowianina. Będzie to zawodnik również wywodzący się z kick-boxingu. Do debiutu Tomasza w KSW może dojść tuż po wakacjach.

Skandal na gali boksu! Miał rywala na deskach i zaczął go… kopać! [WIDEO] Widzieliście?

To dopiero zaskakująca sytuacja i od razu nasuwa się pytanie dlaczego? Zawodnik wygrywa na punkty, ma rywala na deski, a przy tym decyduje się na skandal w ringu. To emocje, a może przemyślana zagrywka…

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [24-27.06.2021]

Przed nami naprawdę ciekawy weekend z MMA. Tylu interesujących gal na przestrzeni zaledwie kilku dni już dawno nie było.