MMA PLArtur SzpilkaNokaut z walki Różański vs Szpilka spod ringu! Tak to wyglądało z najbliższej odległości [WIDEO]

Nokaut z walki Różański vs Szpilka spod ringu! Tak to wyglądało z najbliższej odległości [WIDEO]

W sieci pojawił się nokaut z walki Łukasz Różański vs Artur Szpilka, który zwieńczył wczorajszą galą Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie.

Nokaut z walki Różański vs Szpilka

Starcie Różański vs Szpilka było walką wieczoru imprezy. Pojedynek zakończył się bardzo szybko, już w pierwszej rundzie. Łukasz Różański dzięki tej wiktorii zdobył pas mistrzowski WBC International w niedawno powstałej kategorii bridger i przybliżył się do walki o pełnoprawny pas.

Nokaut z walki Różański vs Szpilka spod ringu! Tak to wyglądało z najbliższej odległości [WIDEO]

W sieci natomiast pojawiło się wideo pokazujące z najbliższej odległości nokaut Różańskiego na Szpilce. Wideo na Twitterze opublikował dziennikarz Kamil Kacperczyk.

Zobaczcie sami jak zakończyła się walka wieczoru gali KBN 15 w Rzeszowie:

Przypominamy, że na gali Knockout Boxing Night 15 zwycięstwa odnieśli także m.in. Mateusz Masternak, który pokonał decyzją sędziów Adama Balskiego, Paweł Stępień czy Taxi Złotówa, który brał udział w jednej z walk typu freak fight.

Zobacz także:

Marcin Naruszczka znokautował byłego zawodnika UFC. Zawalczy o pas z legendą czeskiego MMA!

Marcin Naruszczka odniósł cenne zwycięstwo na gali Okatgon 24 pokonując przed czasem Erica Spicely’ego, Polak zawalczy o pas wagi średniej z Karlosem Vemolą.

Isamu odchodzi z FAME MMA! Jest otwarty na walki m.in. dla FEN, ale wskazał warunki! Kto złoży propozycje?

Jedna z gwiazd największej na świecie organizacji freak fightowej – Isamu odchodzi z FAME MMA! Zawodnik, który stoczył dwie walki dla swarzędzkiej organizacji zapewnił w mediach społecznościowych, że już nigdy więcej nie zawalczy dla tego pracodawcy.

Knockout Boxing Night 15 – wyniki

W rzeszowskiej Hali na Podpromiu odbędzie się gala Knockout Boxing Night 15. Wśród trzech pojedynków o pasy przede wszystkim czeka nas starcie “Szpili” z Różański. Wystąpi też Mateusz Masternak oraz… “Taxi Złotówa”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis