MMA PLNajnowszeFAME MMANitrozyniak obraził Pudziana! Gwiazda KSW reaguje: Mogę ci użyczyć nogi od krzesła

Nitrozyniak obraził Pudziana! Gwiazda KSW reaguje: Mogę ci użyczyć nogi od krzesła

Można było się tego spodziewać. Nitrozyniak, czyli youtuber znany z obrażania innych w sieci tym razem zadarł z niewłaściwą osobą. Nitro obraził bowiem gwiazdora KSW – Pudziana! Teraz mamy reakcję Pudzianowskiego.

Nitrozyniak obraził Pudziana

Nitrozyniak to były zawodnik FAME MMA. Piszemy były, bowiem patrząc na jego umiejętności w pojedynkach w klatce, raczej nikt nie spodziewa się jego powrotu do walk.

W sieci natomiast nadal pręży muskuły, a jedną z osób, które zaczepił jest Pudzian.

Nitrozyniak obraził Pudziana! Gwiazda KSW reaguje: Mogę ci użyczyć nogi od krzesła

Nitro skomentował wpis dziennikarza MMA.PL Michała Cichego, w którym ten opisał jak Mariusz Pudzianowski rzekomo jechał do Berlina na mecz Polska-Austria na EURO 2024, by wspierać polską kadrę, ale tak naprawdę do stolicy Niemiec w ogóle nie dotarł.

Youtuber skomentował tamten wpis obrażając Pudzianowskiego słowem, którego znaczenia nie rozumie. Więcej o tej sprawie:

Teraz mamy odpowiedź Pudzianowskiego, któremu to obrażanie nie umknęło:

“„Jakiś patoyoutuber, denaturat tani, fioletowy, pod moim adresem używa słowa „cw*l”. Jeżeli lubisz wszystko, co z tym słowem związane, to mogę ci użyczyć nogi od krzesła, której tydzień temu kukurydzę mieszałem i będziesz wiedział co z tym zrobić. A przez przypadek Polska jest bardzo małym krajem i możemy znaleźć się w tym samym miejscu, a będę miał katar. To jak smarknę, to cię znokautuję tym gilem.” – powiedział Pudzianowski.

Jak myślicie, jak zakończy się ta sprawa na linii Pudzianowski-NItrozyniak? Czy będzie rozmowa wychowawcza z youtuberem?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis