MMA PLFAME MMANitro wystąpi w walce wieczoru FAME MMA 13! Znamy przeciwnika!

Nitro wystąpi w walce wieczoru FAME MMA 13! Znamy przeciwnika!

Dwudziestego szóstego marca w Gliwicach dojdzie do gali FAME MMA 13. Podczas specjalnej konferencji dowiedzieliśmy się, że w walce wieczoru zobaczymy Sergiusza ”Nitro” Górskiego. 26-latek na samym instagramie posiada milion obserwujących. Poznaliśmy przeciwnika Górskiego.

Nitro

Nitrozyniak to przede wszystkim bardzo znany polski youtuber, jeden z najpopularniejszych streamerów esportu. Sergiusz dużą część życia spędził w Hiszpanii. Jego działalność opiera się głównie na grach, vlogach, streamach czy chalange.

Przypomnijmy, że ”Nitro” już w poprzednim roku został ogłoszony jako nowy zawodnik FAME MMA.

Znamy przeciwnika!

Sergiusz Górski w formule K-1 zadebiutuje na najbliższej gali FAME MMA 13. Popularny ”Nitro” zmierzy się z Pawłem ”Unboxallem”  Smektalskim.

Paweł to youtuber, który robi furorę wśród młodych użytkowników popularnej platformy. Smektalski znany jest przede wszystkim z niekonwencjonalnych “unboxingów”, czyli odpakowywania produktów na wizji.

Całą konferencję możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Norman Parke apeluje do Boxdela: Oddaj mój pas króla! Co wy na to?

Już niebawem poznamy szczegóły następnego pojedynku Normana Parke. ”Stormin” tym razem w mediach społecznościowych apelował do jednego z właścicieli FAME MMA. Parke ma nadzieje, że w obecnej sytuacji zostanie mu oddany pas króla.

Duża krytyka! Internauci ośmieszają miasto Wieluń po ogłoszeniu gali MMA VIP 4! Widzieliście?

Marcin Najman za pomocą mediów społecznościowych ogłosił, że gala MMA VIP 4 odbędzie się piątego marca w Wieluniu. Jak się okazuje wielka krytyka spadła nie tylko na ”El Testosterona”, a WOSiR czy urząd miasta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis