MMA PLNajnowszeKSWNitro w mocnych słowach obraził Pudziana! Użył słowa, którego znaczenia nie rozumie

Nitro w mocnych słowach obraził Pudziana! Użył słowa, którego znaczenia nie rozumie

Nitro, czyli youtuber i freak fighter, który nigdy nie wygrał żadnej walki w mocnych słowach obraził Mariusza Pudziana Pudzianowskiego. W jego komentarzu na temat gwiazdy Federacji KSW pojawiło się słowo, którego znaczenia najprawdopodobniej nie rozumie, albo specjalnie go używa, by zdobyć uznanie dzieci i nastolatków.

Nitro w mocnych słowach obraził Pudziana

Nitrozyniak, który w przeszłości walczył w klatce FAME MMA, ale nie pokazał w niej niczego dobrego ze strony sportowej, w serwisie X obraził Pudzianowskiego, komentując wpis dziennikarza MMA.PL Michała Cichego.

Cichy opisał sytuację, w jakiej Pudzianowski rzekomo miał wybrać się do Berlina na mecz Polska-Austria na Euro 2024, by wspierać dopingiem kadrę Michała Probierza.

Pudzianowski pojawił się nawet na Dworcu Centralnym w Warszawie, zrobił fotorelację z tego, wsiadł do pociągu, ruszył w kierunku Berlina, ale… wysiadł na następnej stacji.

Nitro w mocnych słowach obraził Pudziana! Użył słowa, którego znaczenia nie rozumie

Nitrozyniak w serwisie X nazwał Mariusza Pudzianowskiego “przemądrzałym cwelem”, a potem nie zaprosił nikogo do dyskusji, bo jak na przemądrzałego osobnika przystało, przyjął swoją interpretację za ostateczną.

Wpis Nitrozyniaka poniżej:

A Wy co sądzicie o takim wyzywaniu ludzi w Internecie? Czy powinno być to w jakiś sposób sankcjonowane czy raczej powinniśmy jedynie wzruszyć ramionami i przeglądać internet dalej, nie przejmując się takimi nieistotnymi wyzwiskami?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis