Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMANitro pozwał całą rodzinę Murańskich: Ona też na swoich social mediach prowadzi krucjatę!

Nitro pozwał całą rodzinę Murańskich: Ona też na swoich social mediach prowadzi krucjatę!

Sergiusz Górski na kanale Sylwestra Wardęgi potwierdził, że pozwał całą rodzinę Murańskich. Popularny youtuber wspomniał również o sytuacji z Mateuszem Murańskim, która miała miejsce za kulisami ostatniego eventu.

Nitro

Górski wspominał o tej sytuacji na twitterze tuż po gali FAME MMA 15.

Czaicie, że to coś w wersji junior rzuciło we mnie kubkiem z napojem? Kiedy myślisz, że jesteś na samym dnie to gobliny pukają od spodu. Może dlatego pracują w banku gringotta w podziemiach #famemma15

”Nitro” o pozwaniu Jacka Murańskiego mówił już podczas programu freakowej organizacji.

W zeszłym tygodniu chyba to było, jak w zeszłym, to już mu to powiedziałem i podtrzymuje to nadal. Jak wrócę do Polski w tym tygodniu i założę mu sprawę w sądzie. Ja dużo rzeczy rozumiem. Ja też jestem odpowiedzialny za wiele rzeczy, które mówię i mogę ponosić za nie odpowiedzialność, ale nie moja rodzina. Potem pisze do mnie kuzyn, dzwoni do mnie ciocia, odzywa się do mnie babcia i mówi ”co tu piszą? że to nie jest twoje dziecko?” (…) Są to pomówienia, które niosą za sobą konsekwencje i na to nie pozwolę. W życiu najważniejszą osobą jest mój syn i nie pozwolę, żeby ktokolwiek próbował wpływać na opinie ludzi, żeby ktoś szedł na ulicy i mówił mu jakieś głupoty.  

Nitro pozwał rodzinę Murańskich!

Sergiusz Górski pozwał rodzinę Murański – o czym wspomniał w rozmowie z Sylwestrem Wardęgą.

Ja wychodzę z założenia, że wszyscy mogą mówić, co im się podoba, a jeśli mi się nie podoba coś, to mam prawo pozwać go. Może przyjść sędzia i powiedzieć, kto ma rację. Ja już go pozwałem. Pozwałem Jacka Murańskiego, Mateusza Murańskiego i Joannę Godlewską-Murańską. Ona też na swoich social mediach prowadzi krucjatę przeciwko mnie (…) Jeden pozew, który jest złożony z paru paragrafów. Straszak już poszedł, teraz jest prywatny akt oskarżenia i jeszcze coś tam. Już poszło. To było w zeszłym tygodniu wysłane. Prawnik nad tym dwa tygodnie pracował, ostatnio nowe rzeczy się pojawiły. Mateusz dopuścił się przemocy fizycznej, rzucił we mnie butelką.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Bomba ponownie o imprezie z Conorem: Chce je zaciągnąć na hotel, nie zostawiając nawet napiwku! Widzieliście?

Paweł Bomba podczas wczorajszych ”rundek” ponownie wypowiedział się o imprezie z Conorem McGregorem. Miało to mieć miejsce w klubie Unique w Sopocie.

PRIME SHOW 3: Michał Cichy chce pomóc choremu Leonowi! Przekazuje miejsce w narożniku!

Dużymi krokami zbliża się trzecia edycja PRIME SHOW MMA, która pierwszego października odbędzie się w Radomiu. Dojdzie wtedy do starcia naszego dziennikarza Michała Cichego. Przeciwnikiem jego będzie Adrian Cios. Michał chce pomóc choremu Leonowi. Tym samym przekazuje miejsce w narożniku oraz pieniądze ze swojego reflinka PPV.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis