MMA PLBoxdelNitro mocno o przeprosinach Boxdela i FAME MMA: Cieszyli się, że mają rekord oglądalności!

Nitro mocno o przeprosinach Boxdela i FAME MMA: Cieszyli się, że mają rekord oglądalności!

Sergiusz Górski zabrał głos po słowach Michała Barona podczas wczorajszego programu ”face to face” na kanale FAME MMA. Jeden z właścicieli freakowej organizacji postanowił przeprosić popularnego ”Nitro”. Ponadto ”Boxdel” zaznaczył, że Jacek Murański przekroczył pewną granicę.

Nitro

Baron na wczorajszym programie zapewniał, że Jacek Murański przesadził i Rafał Pasternak (jeden z właścicieli) przeprowadził/przeprowadzi z nim ważną rozmowę.

Na samym początku muszę się wypowiedzieć na temat ostatnich wydarzeń, które miały miejsce. Pewna granica została przekroczona. Ja od razu chcę powiedzieć w imieniu swoim jak i w imieniu federacji, że nie pochwalamy tego – co zrobił Pan Jacek Murański. W sensie ja to mówię póki co w swoim imieniu. Rozmawiałem z Nitro, pisałem też do Sandry oczywiście przeprosiłem. Tak jak mówię nie pochwalam tego i oczywiście Rafał czyli prezes FAME MMA też wykona, lub wykonał telefon do Pana Jacka i będzie jeszcze z nim rozmawiał. Nie chcę żeby już kwestie Nikodema były poruszane. Jeszcze raz w imieniu swoim przepraszam Nitro za to co się wydarzyło.    

Nitro komentuje słowa Boxdela!

Nie musieliśmy długo czekać aż Sergiusz Górski skomentuje słowa Michała Barona.

Ale to powinien powiedzieć już pierwszego dnia. Przypomninam, że była konferencja, te cage tydzień po tygodniu. Ja zauważyłem jedną rzecz jak komuś nie powiesz ”Ej siema zrobiliście coś żle”, to oni sami z siebie nie pomyślą ”k*rwa może tak powinno być”. Przecież oni rozpoczęli program i taka pewnie była myśl, że ch*j w tą walkę Takefuna z Zabielskim i w tego Tańcule co się bije z Murańskim, bo to nie jest ważne. Tego Frania weżmy na szybko, z dziesięć minut coś opowie, może jeszcze ubijemy pianę z tematu Fagaty, a potem rozpoczynamy igrzyska śmierci jak się ludzie zbiorą i zacznijmy drugi tydzień z rzędu, to samo. Ja Ci powiem tak, bo ja nie rozumiem jak ktoś teraz może powiedzieć, że tak nie powinno być – jak tydzień wcześniej było w 100% to samo i oni cieszyli się, że mają rekord oglądalności, na twitterze jakieś posty – że jest super. A następny program zaczęli tak, żeby jak najwięcej wycisnąć z tego. Ty myślisz, że zestawienie Takefun, Murański, Franio to jest przypadek? Murański z Takefunem jest przypadkiem? Oczywiście, że to nie jest przypadkiem. Mamy Murańskiego wiemy, że ojciec zadzwoni, a tam jest Rafał, z którym wojenkę o moim synu toczą. Po co takie zestawienie robić? Zrobił takie zestawienie w jasnym celu i tak i nie inaczej prowadzili ten program.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Doszło do starcia Najmana z hejterami w realnym życiu! ”El Testosteron” mocno zareagował! [WIDEO] Widzieliście?

Marcin Najman postanowił w mediach społecznościowych udostępnić nagranie z tik toka, które błyskawicznie zdobyło milion wyświetleń. Doszło na nim do starcia ”El Testosterona” z hejterami w realnym życiu! Częstochowianin postanowił mocno zareagować.

Jon Jones jest OGROMNY! Do debiutu w wadze ciężkiej UFC trenuje… bez rękawic [WIDEO] Co wy na to?

Jon Jones przygotowuje się do walki w wadze ciężkiej w UFC. “Bones” rzucił kategorię półciężką, którą w jego mniemaniu wyczyścił i teraz kusi fanów wizją swojej walki w królewskiej dywizji wagowej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis