MMA PLFAME MMANikola Milanović pozostaje w formie! Gdzie i z kim zmierzy się w kolejnej walce?

Nikola Milanović pozostaje w formie! Gdzie i z kim zmierzy się w kolejnej walce?

Niewidziany w klatce od gali KSW 59 – Nikola Milanović, wciąż pozostaje w formie. Czyżby na horyzoncie pojawił się kolejny pojedynek Serba w MMA?

Nikola Milanović (0-1) niespodziewanie zadebiutował w klatce KSW, gdzie w walce wieczoru KSW 59 zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim. Serb wszedł na zastępstwo za Bombardiera… kilka godzin przed walką! 42-latek przegrał pojedynek jednak zaskarbił sobie wielu fanów, którzy od tamtej pory czekają na powrót swojego ulubieńca. On cały czas pozostaje w treningu, co pokazuje w swoich mediach społecznościowych.

„Jak trafię to…”

Nikola za pośrednictwem swojego Instagrama wrzucił post, w którym udostępnił migawki ze swojego treningu pod okiem Marcina Bandela.

Nie są to szybkie ruchy, ale jak trafię to oranżada z komunii odbija się. Jak nie trafię to rzucę. Trenejro chodzi do psychologa po moich treningach.

Na ten moment nie wiadomo, gdzie i kiedy wystąpi Serbski Judoka. W ostatnich dniach Milanović dodał jednak zdjęcie z siedziby organizacji… KSW!

Zobacz także:

Artur Szpilka znów zaskoczył: Wiem, że to zabrzmi śmiesznie ale…

Wielu kibiców martwiło się o stan zdrowia Artura Szpilki, który pod koniec maja zaliczył swoją trzecią porażkę w życiu przez KO. Zawodnik urodziny w Wieliczce uspokoją jednak swoich fanów: „Na szczęście jestem zdrowy”.

Emilia Czerwińska zmierzy się z Weroniką Eszer na KSW 63!

Kilka tygodni temu KSW ogłosiło podpisanie kontraktu z utytułowaną kickbokserką, Emilią Czerwińską (0-0). Na gali KSW 63 zielonogórzanka zadebiutuje w zawodowym MMA, a jej rywalką będzie zdobywczyni tytułu mistrzyni Polski i Europy w amatorskim MMA, Weronika Eszer (0-0). Starcie pań odbędzie się 4 września w limicie kategorii muszej.

Michał Materla poznał rywala na EFM Show 2! Będzie to rewanż z rywalem, który stoczył ponad 40 walk!

To już oficjalna wiadomość! Michał Materla poznał rywala na galę EFM Show 2, która odbędzie się już 11 września w Sofii w Bułgarii. Rywal “Magica” to zaprawiony w bojach Francuz, z którym Polak zmierzy się drugi raz w karierze.