MMA PLKSWNikola Milanovic na KSW 60: Złapię się siatki pod domem Pudziana i będę prosił o rewanż! [WIDEO]

Nikola Milanovic na KSW 60: Złapię się siatki pod domem Pudziana i będę prosił o rewanż! [WIDEO]

Nikola Milanović pojawił się na sobotniej gali KSW 60. Serb w rozmowie z naszym portalem zdradził, że w dalszym ciągu myśli o rewanżowym starciu z Mariuszem Pudzianowskim.

Przypomnijmy, że Nikola wszedł zastępstwo na parę godzin przed 59 edycją. Mimo wszystko Milanović nie zaprezentował się z dobrej strony. Pudzianowski bez problemów zastopował przeciwnika już w pierwszej rundzie. Nie obyło się bez kontrowersji, gdy Mariusz chwycił się za siatkę przez co nie został obalony.

Dla Serba była to pierwsza zawodowa walka. Milanović jest instruktorem judo dla dzieci w Łódzkim Policyjnym Klubie Sportowym. Nikola to nie tylko judoka, ale również zawodnik sambo. W tej formule w 2019 roku zdobył tytuł mistrza Polski.

Będzie film o Milanoviciu?

Nikola Milanović w rozmowie z naszym portalem zdradził, że chcą nagrać film o jego historii. Chęć taką wyrazić miał Patryk Vega.

I tak i tak chcą nagrać ze mną film, że wyszedłem z ulicy, nie przygotowany. Tak, tak gdzieś tam Vega przez kogoś chciał się skontaktować. Ze względu na to, że ta cała moja historia – przyjazd do Polski, znalezienie się na KSW, jestem ochroniarzem w innych federacjach. Cała ta historia jest ciekawa, chcą ze mną ludzie wywiady nagrywać. Jestem miłym sympatycznym misiem.    

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

UFC 261: Rose Namajuans fenomenalnym kopnięciem kończy Weili Zhang i odzyskuje pas! Zaskoczeni?

Rose Namajunas (10-4) znokautowała Weili Zhang (21-2) w pierwszej rundzie w co-main evencie gali UFC 261. Stawką pojedynku był posiadany przez Chinkę pas wagi słomkowej.

Łukasz Jurkowski o walce z Pudzianem na KSW 61: Kołecki, Bedorf, Różal, Nastula, teraz czas na mnie! Czekacie na te starcie?

Łukasz Jurkowski wypowiedział się szerzej o zapowiedzianej walce z Pudzianem, do której dojdzie na następnej gali Federacji Konfrontacji Sztuk Walki.