MMA PLBoksNikodem Jeżewski przegrał na PBN 5! Rywalowi zagrano… hymn Trzeciej Rzeszy [WIDEO]

Nikodem Jeżewski przegrał na PBN 5! Rywalowi zagrano… hymn Trzeciej Rzeszy [WIDEO]

Nikodem Jeżewski przegrał walkę z Arturem Mannem na gali PBN 5, która odbyła się wczoraj we wrocławskiej hali Orbita. Obaj pięściarze rywalizowali o pas mistrza IBO Intercontinental w kategorii junior ciężkiej.

Nikodem Jeżewski przegrał na PBN 5

Niestety dla Polaka, rywal okazał się tego dnia zbyt mocny. Jeżewski stoczył pojedynek na pełnym dystansie, ale w ocenie sędziów punktowych starcie to przegrał. Punktujący przyznali wygraną Mannowi w stosunku: 96:94, 97:93, 98:92.

Skrót tego pojedynku możecie obejrzeć -> TUTAJ.

Nikodem Jeżewski przegrał na PBN 5! Rywalowi zagrano… hymn Trzeciej Rzeszy

Niestety, w tym przypadku głośno było już przed rozpoczęciem pojedynku. Arturowi Mannowi przed konfrontacją z Polakiem zagrano… hymn Trzeciej Rzeczy. Narożnik zawodnika w trakcie jego trwania zawracał uwagę na to, że to nie jest aktualna najważniejsza pieśń państwowa Niemiec!

Zobacz także:

Daniel Omielańczuk o mistrzu wagi ciężkiej KSW: Przed moimi chorobami byłem pewny, że poradziłbym sobie z nim

Daniel Omielańczuk to były zawodnik UFC i były pretendent do pasa wagi ciężkiej ACA. Polak ma przed sobą ostatnią walkę w kontrakcie z ACA i po niej zdecyduje o swojej sportowej przyszłości.

Były piłkarz Chelsea rywalem Michała Kity na KSW 68

Na gali KSW 68 w Radomiu wystąpi m.in. Michał Kita. Przeciwnikiem “Masakry” będzie były piłkarz, który występował choćby w Chelsea Londyn.

Mariusz Wach przegrał przed czasem. Niepokonany Makhmudov przełamał Polaka w 6. rundzie

Arslanbek Makhmudov (14-0, 14 KO) znokautował Mariusza Wacha (36-9, 19-KO) w szóstej rundzie walki wieczoru gali w Montrealu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis