MMA PLUFCNikita Krylov zdradził dlaczego wycofał się z walki wieczoru gali UFC. Wszystko przez jajka

Nikita Krylov zdradził dlaczego wycofał się z walki wieczoru gali UFC. Wszystko przez jajka

Nikita Krylov to zawodnik, który dwa tygodnie temu miał wystąpić w walce wieczoru gali UFC Fight Night 220 w Las Vegas. Jego rywalem miał być wówczas Ryan Spann. Obaj zawodnicy pojawili się w UFC Apex w dniu wydarzenia, ale walka jednak się nie odbyła. Teraz Ukrainiec zdradził dlaczego wycofał się z tamtej walki.

Nikita Krylov zdradził dlaczego wycofał się z walki

Warto zaznaczyć, że Krylov po raz pierwszy w swojej karierze miał zawalczyć w main evencie gali UFC i – na jego nieszczęście – także po raz pierwszy w karierze musiał wycofać się z walki tuż przed jej stoczeniem.

Nikita Krylov zdradził dlaczego wycofał się z walki wieczoru gali UFC

Krylov nie uciekał przed pytaniem o powody anulowania jego walki z Ryanem Spannem. Ujawnił, że wszystko przez spożyte przez niego jedzenie, które zawierało nieświeże jajka:

“Spann był rozczarowany wtedy, ale co zrobisz? To zdrowie. W naszym hotelu nie mieliśmy lodówki. Wziąłem jedzenie wieczorem, a w sobotę rano je zjadłem. Po 90 minutach, może dwóch godzinach zacząłem czuć się źle. Miałem wysoką temperaturę, w środku czułem dyskomfort. Wezwaliśmy lekarza, dał mi tabletkę, potem drugą, ale nie byłem w stanie walczyć.”

Ostatecznie walka Krylov vs Spann odbędzie się w najbliższy weekend na gali UFC Fight Night 221 w Las Vegas, czyli dwa tygodnie później. Tym razem jednak nie będzie to walka wieczoru, więc jej dystans skrócono z pięciu na trzy rundy.

Zobacz także:

Szpilka szuka Pudziana! Pięściarz prowadzi oryginalną akcję promującą ich walkę na Narodowym [WIDEO] Widzieliście?

W sieci trwa akcja “Szpilka szuka Pudziana”! Jest to przedsięwzięcie promocyjne, które wymyślił pięściarz, by wypromować potencjalne starcie z byłym strongmanem. Nie od dzisiaj wiadomo, że pojedynek ten najprawdopodobniej odbędzie się na czerwcowej gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym.

Duże problemy PRIME SHOW MMA? Popek zabiera głos! Co wy na to?

Co z organizacją PRIME SHOW MMA? Pojawiają się głosy, że już niebawem poznamy szczegóły co do następnej edycji. Kolejny zawodnik freakowej organizacji zabrał głos. Tym razem Popek w rozmowie z TV Reklama zdradził jak wygląda jego obecna sytuacja z wspomnianą organizacją.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis