Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLNate DiazNigdy nie zadzieraj z Natem Diazem! Były gwiazdor UFC sprowokowany przez gwiazdę reality show [WIDEO]

Nigdy nie zadzieraj z Natem Diazem! Były gwiazdor UFC sprowokowany przez gwiazdę reality show [WIDEO]

To się musiało wymknąć spod kontroli! Były gwiazdor UFC Nate Diaz został sprowokowany przez gwiazdę reality show Chase DeMoora na gali bokserskiej MF & DAZN X Series 6 w Nowym Orleanie. Skutek tej prowokacji jest taki, że telewizyjny showman weźmie sobie do serca powiedzenie: Nigdy nie zadzieraj z Natem Diazem!

Nigdy nie zadzieraj z Natem Diazem

Do opisywanej sytuacji doszło w miniony weekend w Nowym Orleanie, gdzie Nate Diaz wraz ze swoimi kolegami obserwował miejscową galę bokserską.

W pewnym momencie został zaczepiony przez Chase’a DeMoora, który zaczął wykrzykiwać coś w jego kierunku. Diaz odwrócił się do jegomościa i rzucił w niego wodą. Ten moment uchwyciły kamery:

Nigdy nie zadzieraj z Natem Diazem! Były gwiazdor UFC sprowokowany przez gwiazdę reality show

Nie wiadomo co DeMoor powiedział do Diaza, ale skutek jego słów był dużo większy. Już po opuszczeniu obiektu, gdzie odbywała się gala bokserska, Nate Diaz wraz ze swoją świtą zaprowadzili porządek z ekipą showmana.

Na filmiku opublikowanym w mediach społecznościowych widać, jak Nate Diaz dusi do nieprzytomności jednego z uczestników bójki.

Póki co nie wiadomo o co dokładnie poszło w rozpętaniu tej ulicznej bójki, ale skoro nie wiadomo o co chodzi, to w tych kręgach zapewne chodzi o szacunek na dzielni.

Zobacz także:

Największa wypłata w karierze! Wiemy ile Łukasz Różański zarobił za zdobycie pasa mistrza świata WBC! Widzieliście?

W miniony weekend fani zawodowego boksu żyli wydarzeniami z Rzeszowa. Tam Łukasz Różański walczył z Chorwatem Alenem Babicem. Stawką starcia był mistrzowski pas mistrza świata WBC kategorii bridger. Pojedynek ten wygrał Polak, a my dowiedzieliśmy się ile Łukasz Różański zarobił za zdobycie pasa mistrza świata.

“Zasługuje pan na ojcowskiego i to od kobiety” – Wiktoria Czyżewska atakuje menadżera! Co wy na to?

Nowa zawodniczka Federacji KSW Wiktoria Czyżewska atakuje menadżera Przemysława Kosińskiego z grupy AniMMAls i wspomina o prywatnych wiadomościach, jakie od niego otrzymywała.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis