MMA PLJoanna JędrzejczykNiezwyciężona – film dokumentalny o Joannie Jędrzejczyk! Już dostępny w HBO GO!

Niezwyciężona – film dokumentalny o Joannie Jędrzejczyk! Już dostępny w HBO GO!

Nowy film dokumentalny Niezwyciężona o Joannie Jędrzejczyk, mistrzyni MMA, miał premierę 24 czerwca w HBO GO. Produkcja w reżyserii Toma Kolińskiego pokazuje dwa oblicza zawodniczki – zwykłą dziewczynę z sąsiedztwa, a także przerażająca wojowniczkę, która fascynuje miliony fanów na całym świecie.

Jędrzejczyk

Niezwyciężona to historia sukcesu i porażki wyjątkowej zawodniczki, Joanny Jędrzejczyk, która wielokrotnie obroniła tytuł mistrzyni MMA. Twórcy przybliżają postać prawdziwej wojowniczki, która ma odwagę marzyć i działać, realizuje się wbrew trudom i stereotypom. Kiedy pada propozycja, by zacząć trenować w USA, Joanna decyduje się zaryzykować, choć wie, że ceną będzie samotność i oddalenie od rodziny.

Cały czas walczy o pozostanie najlepszą zawodniczką na świecie, ale też o uznanie w rodzinnym kraju. W jej drodze na szczyt wielokrotnie zderzają się  samodyscyplina z wygodą, sława na ringu z lekceważeniem w życiu prywatnym, poświęcenie z rozczarowaniem, monotonia treningów z energią walki. Poznajemy dwa oblicza bohaterki – zwykłą dziewczynę z sąsiedztwa i przerażającą wojowniczkę, która fascynuje miliony fanów.

Będzie hit?

Film w reżyserii Toma Kolińskiego został wyprodukowany przez HBO Europe, Opus Film i Tallyho! przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz Warmińsko-Mazurskiego Funduszu Filmowego.

Niezwyciężona (Invincible) miała właśnie swoją festiwalową premierę na Krakowskim Festiwalu Filmowym w zeszłym tygodniu, a już 24 czerwca film jest dostępny w HBO GO. Emisja w HBO została zaplanowana na 1 lipca o godz. 21.50.

Poniżej zobaczycie trailer i plakat:

film

Zobacz także:

Don Frye chce wrócić do MMA! 55-latek celuje w walkę z… Francisem Ngannou! Przesadził?

Legendarny zawodnik mieszanych sztuk walki i członek Galerii Sław UFC Don Frye chce wrócić do MMA! Amerykanin ma obecnie 55 lat i w rozmowie z Joe Roganem przyznał, że jest zainteresowany powrotem!

Transseksualista na IO w Tokio! Będzie rywalizował z kobietami w podnoszeniu ciężarów: “W środku zawsze będzie mężczyzną” To już przesada?

To już niemal pewna informacja! Transseksualista wystąpi na najbliższych IO w Tokio, które rozpoczną się w lipcu, tuż po mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Mężczyzna po zmianie płci będzie rywalizował z kobietami w… podnoszeniu ciężarów!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis