MMA PLBoksNietypowe treningi Usyka. Taniec ukraińskiego mistrza! [WIDEO]

Nietypowe treningi Usyka. Taniec ukraińskiego mistrza! [WIDEO]

Aleksandr Usyk (17-0, 13 KO) nie może doczekać się drugiego pojedynku w kategorii królewskiej. Ukraiński medalista olimpijski tym razem w mediach społecznościowych wstawił wideo ze swoich nietypowych treningów.

Usyk

Przypomnijmy, że 33-latek po następnej obronie tytułów w kategorii cruiser postawił na zmiany i będzie chciał jeszcze bardziej zapisać się w historii boksu. Ukrainiec w wadze ciężkiej zadebiutował 12 października poprzedniego roku. Usyk w Chicago nie miał problemów, aby z kwitkiem w siódmej rundzie odprawić Chazza Witherspoona.

Po tym starciu miało dojść do wyczekiwanej walki z Dereckiem Chisorą (32-9, 23 KO), ale jest to już jest parokrotnie przesuwane. Do tego pojedynku miało dojść już w pierwszej połowie roku, ale wszystko pokrzyżował Covid-19. Zwycięstwo w tym starciu mogłoby zagwarantować Ukraińcowi walkę o Mistrzostwo Świata.

Aleksandr Usyk w formie!

Aleksandr Usyk (17-0, 13 KO) jest cierpliwy, ale kibice już mają tego powoli dosyć. Mowa o jego przesuwanym pojedynku ze względu na panujący koronawirus. Usyk w mediach społecznościowych pokazał swoje nietypowe treningi. Aleksandr zawsze słynął z dobrego poczucia humoru. 

Przypomnijmy, że wojownik pochodzący z Symferopola walczył już na naszej ziemi. Mowa o wrześniu 2016 roku, gdy w Ergo Arenie odebrał pas Krzyśkowi Głowackiemu. Dla reprezentanta Polski była to pierwsza zawodowa przegrana. Usyk na dystansie 12 rund pokazał się z kapitalnej strony. Był po prostu nieuchwytny i strasznie niewygodny. 

Zobacz także:

Popek o kulisach ostatnich walk! Wierzycie dla ”Króla Albanii”?

Popek Monster zdradził kulisy ostatnich swoich porażek. Mowa o starciu z Tomaszem Oświecińskim i Erko Junem

Basia Nalepka ostro o kobietach w FAME MMA! Zaskoczeni?

Zawodniczka sportów walki skrytykowała dziewczyny, które biją się w FAME MMA. Nalepka w ostrych słowach wypowiedziała się o Marcie Linkiewicz

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis