MMA PLUFCNietypowa kontrola antydopingowa USADY: Badali przed lub po, ale nigdy w trakcie

Nietypowa kontrola antydopingowa USADY: Badali przed lub po, ale nigdy w trakcie

Foto: Twitter/ Yancy Medeiros

Nietypowa kontrola antydopingowa USADY. Zawodnik UFC Yancy Medeiros opowiedział o niezapowiedzianej wizycie kontrolerów z Amerykańskiej Agencji Antydopingowej, która przerwała mu interesujący wieczór.

Medeiros to zawodnik wagi lekkiej UFC, który do największej organizacji MMA na świecie dołączył w 2013 roku. W oktagonie UFC stoczył już 14 walk notując rekord 6-7, 1 N/C. W swoim rekordzie ma zwycięstwa ze znanymi rywalami jak na przykład: Alex Oliveira, Erick Silva czy John Makdessi.

Nietypowa kontrola antydopingowa USADY: Badali przed lub po, ale nigdy w trakcie

O wizycie i kontroli USADY, której poddawani są zawodnicy organizacji UFC, Medeiros opowiedział na Twitterze. Okazało się, że kontrolerzy przerwali jego stosunek seksualny.

Wpis Medeirosa robi furorę w światowych mediach branżowych:

“Uprawiam seks w moim salonie, a tutaj USADA puka do moich drzwi o 20:00. Najlepsze jest to, że inspektor próbował zachować powagę, ale kiedy na niego patrzyłem widziałem, że wszystko słyszał. Byłem testowany przed i po zawodach, ale jestem pierwszy, który był testowany w trakcie. #wszyscysąnadopingu”

To pierwsza taka sytuacja, kiedy inspektorzy USADY przerywają czyjś stosunek seksualny. Wcześniej mieliśmy do czynienia z historiami, kiedy USADA nachodziła zawodników UFC w bardzo wczesnych godzinach, co nie podobało się zawodnikom, ale okoliczności, o których pisze Medeiros to precedens.

Zobacz także:

BKFC przebiło KSW! Nokaut w 3 sekundy na gali w Miami

BKFC przebiło KSW! Chodzi oczywiście o najszybszy nokaut ostatniego weekendu. Na gali KSW 56 oglądaliśmy wygraną w 12 sekund, natomiast na BKFC 14 na znokautowanie rywala potrzeba było… 3 sekund!

Michał Kita łypie do Grabowskiego i Bedorfa: Wielcy fajterzy wagi ciężkiej, którzy chcą dostać kwiatuszki

Czołowy zawodnik wagi ciężkiej KSW, Michał Kita łypie do Damiana Grabowskiego i Karola Bedorfa. “Masakra” to najbliższy pretendent do tytułu mistrzowskiego królewskiej dywizji wagowej, który wypowiedział się na temat dwóch innych wielkich zawodników wagi ciężkiej w Polsce.