MMA PLHighleagueNietypowa konferencja High League! Organizatorzy wybrali miejsce!

Nietypowa konferencja High League! Organizatorzy wybrali miejsce!

Konferencja HIGH League 4 coraz bliżej! Druga konferencja przed galą odbędzie się w Małej Arenie Gliwice, w środę, 14 września, o godz. 19:00. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl!

Nietypowa konferencja High League! Organizatorzy wybrali miejsce!
Foto: Nietypowa konferencja High League! Organizatorzy wybrali miejsce!

Po raz pierwszy w historii HIGH League do konferencji przed galą dojdzie poza Warszawą. Miejscem spotkania zawodników będzie Mała Arena Gliwice. Sama gala odbędzie się trzy dni później – w sobotę, 17 września, w Arenie Gliwice. Lokalni kibice jeszcze lepiej poczują klimat gali i fight weeku! 

Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona. Bilety na konferencję oraz na galę HIGH League 4 są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Transmisja z konferencji dostępna będzie za darmo na kanale HIGH League na YouTubie. 

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami! W klatce, o pas wagi muszej kobiet, zmierzą się Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin. 

Poza tym w Gliwicach odbędzie się jeden z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur “Szpila” Szpilka, oraz nieobliczalny streetfighter, Denis “Bad Boy” Załęcki.

Konferencja High League dostępna dla widzów!

Tytułu mistrzowskiego niskorosłych bronił będzie Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski. Wyjaśniony zostanie też największy freak-fightowy konflikt ostatnich miesięcy pomiędzy Amadeuszem ”Ferrarim” Roślikiem a Pawłem “Scarface’em” Bombą.

Ogromne emocje wzbudza również debiut Mai Staśko. Słynna lewicowa i feministyczna aktywistka zmierzy się w swoim debiucie w HIGH League z kontrowersyjną streamerką, Ewą “Mrs. Honey” Wyszatycką. 

Ponadto PPV na galę można zakupić wyłącznie w serwisie HighLive.TV. Dostępne jednak są dwie wersje – PPV Basic i PPV Premium (lepsza jakość, dodatkowy stream z Hejt Roomu, dłuższe VOD). 

To jednak nie wszystko, co czeka kibiców w Arenie Gliwice. Gala HIGH League 4 to przede wszystkim wielkie show! Tego nie można przegapić.

Karta walk High League 4:

  • Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin – o pas mistrzowski
  • Artur “Szpila” Szpilka vs Denis “Bad Boy” Załęcki
  • Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Salim Chiboub – o pas mistrzowski
  • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Paweł “Scarface” Bomba
  • Maja Staśko vs Ewa “Mrs. Honey” Wyszatycka
  • Jakub Nowaczkiewicz vs Cezary “Czaro” Nykiel
  • Jose “Josef Bratan” Simao vs Krystian “Macias” Maciaszczyk – K-1 w małych rękawicach
  • Jakub “Holak” Krawczyk-Holak vs Jakub “Kubx” Świtała
  • Konrad Karwat vs Radosław Słodkiewicz
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis