MMA PLAnthony JoshuaNiespodziewana propozycja dla Artura Szpilki! Będzie sparował z Joshuą?

Niespodziewana propozycja dla Artura Szpilki! Będzie sparował z Joshuą?

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) nie zamierza długo czekać i już niebawem wróci do rywalizacji. Niewykluczone, że będzie to debiut w mieszanych sztukach walki – o czym wspomina się już parę lat. W ostatnich dniach pojawiły się doniesienia o rewanżu ”Szpili” z Tomaszem Adamkiem w KSW.

Szpilka

Wszystko raczej zakończy się fiaskiem. Dlaczego? Komentarz popularnego ”Górala” nie pozostawia złudzeń.

“Weź przestań, to przecież bzdury. Jak byłem młody, to na ulicy powalczyłem, wystarczyło” – Tomasz Adamek komentuje doniesienia o rzekomej walce w klatce z Arturem Szpilką. 

Szpilka: Nogę miałem rozwaloną, więc odmówiłem!

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) w rozmowie z portalem ringpolska.pl został zapytany czy w ostatnim czasie pojawiają się ciekawe oferty. ”Szpila” wyjawił, że mógł zostać sparingpartnerem mistrza świata wagi ciężkiej.

Miałem oferty sparingów. Z Joshuą, ale wiadomo, że miałem nogę rozwaloną. No, przygotowania do walki z Usykiem. Jako jeden ze sparingpartnerów. Ale nogę miałem rozwaloną, więc odmówiłem, a na razie to wiesz ciężko.

Anthony Joshua (24-1, 22 KO) już dwudziestego piątego września stanie do obrony pasów w wadze ciężkiej. 31-latek na stadionie w Tottenhamie zmierzy się z niepokonanym Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO). Ukrainiec dostanie wielką szansę po dwóch triumfach w wadze królewskiej.

Artur Szpilka nie będzie dobrze wspominał startu na Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie. W walce wieczoru doszło do wyczekiwanego starcia z niepokonanym Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO). Początek był świetny w wykonaniu ”Szpili”. Potem było już tylko gorzej… Artur w pierwszej odsłonie aż trzy razy wylądował na deskach.

Zobacz także:

Kamila Wybrańczyk w GROMDZIE? Artur Szpilka komentuje!

Coraz głośniej w świecie walk na gołe pięści mówi się o potencjalnej walce kobiet. Podczas wczorajszej gali GROMDA 6 został poruszony ten temat, a jedną z zawodniczek branych pod uwagę do takiej walki jest Kamila Wybrańczyk, partnerka życiowa Artura Szpilki.

GROMDA 6: Vasyl Halych pokonał Zadymę i zgarnął 100 tysięcy złotych. Długa i mordercza walka! Oglądaliście?

Vasyl Halych pokonał Tomasza “Zadymę” Gromadzkiegow wielkim finale drugiego turnieju GROMDA. Zwycięzca zgarnął czek na 100 tysięcy złotych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis