Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLHighleagueNiesiony ostatnią wygraną Daro Lew szuka kolejnego rywala: Jeśli nie jesteś koniem mogę ci… [WIDEO]

Niesiony ostatnią wygraną Daro Lew szuka kolejnego rywala: Jeśli nie jesteś koniem mogę ci… [WIDEO]

Daro Lew czuje się jak zwycięzca i faktycznie aktualnie nim jest. Po pokonaniu na ostatniej gali High League 6 Ludwiczka, niesiony wygraną pięćdziesięciolatek szuka kolejnego rywala. Ma na oku konkretnego przeciwnika, którego wyzwał w mediach społecznościowych.

Daro Lew szuka kolejnego rywala

Na TikToku pojawił się krótki film, w którym Daro Lew zgadza się na “spuszczenie wpierdolu” kolejnemu potencjalnego rywalowi. I nie jest nim ani Filipek, ani Natan Marcoń i ani Sequento, z którymi Daro Lew był zestawiany.

Niesiony ostatnią wygraną Daro Lew szuka kolejnego rywala

Tym razem na celowniku Daro Lwa znalazł się Norbert Gierczak znany jako “Dis”. Na gali High League 2 zawodnik ten pokonał decyzją sędziów Macieja “Zony’ego” Zoniuka.

Daro Lew nie ma jednak problemu wejść z nim do klatki:

“joł, joł, joł, siema byczki. Odpowiadając szybko Disowi, ja bym chciał zobaczyć oczywiście papiery czy czasami nie jesteś kurwa koniem bo masz taką grzywę. Także jak nie jesteś koniem to nie ma problemu, mogę ci wpierdolić!” – mówi Daro Lew.

Zobacz także:

Szpilka szczerze o Różańskim: Porażka mnie boli, ale życzę mu wygranej w walce o tytuł! Widzieliście?

Artur Szpilka w rozmowie z Super Expressem wypowiedział się o najbliższym pojedynku Łukasza Różańskiego, który jest jego ostatnim pogromcą w boksie. Rzeszowianin już pod koniec kwietnia stanie przed szansą zostania mistrzem świata w boksie.

Kwieciński ostro reaguje na ogłoszoną walkę Pasternaka na gali FAME MMA 18! Jest odpowiedź ”Wampira”! Co wy na to?

Alan Kwieciński postanowił mocno zareagować w mediach społecznościowych na wczorajsze ogłoszenie FAME MMA. Freakowa organizacja odsłania kolejne karty najbliższej 18 edycji, która dwudziestego maja odbędzie się w Łodzi. Michał ”Wampir” Pasternak w formule K-1 zmierzy się z Piotrem ”Szeli” Szeligą. Warto zaznaczyć, że Pasternak ma mocny konflikt z byłym uczestnikiem ”Ekipy z Warszawy”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis