Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMANiesamowita zapowiedź FAME 18. Przeszli samych siebie!

Niesamowita zapowiedź FAME 18. Przeszli samych siebie!

Już 20 maja w Łodzi odbędzie się FAME 18. Organizatorzy jak zwykle przed galą przygotowali zapowiedź filmową wydarzenia. Jednak ten trailer jest zupełnie inny niż dotychczasowe. Zobacz teraz na kanale FAME MMA na YouTube.

fame

FAME: Drive – official trailer
Do tej pory trailery kolejnych gal realizowane były w formie teledysków muzycznych czy krótkich form video. Fame: Drive – official trailer to całkowicie nowy format, który tworzy emocjonującą i wciągającą fabułę nawiązującą do nocnych wyścigów samochodowych. Produkcja jest na tyle rozbudowana, że została podzielona na dwa odcinki.

Produkcje w hollywodzkim stylu
Już pierwszy odcinek trailera został bardzo dobrze przyjęty przez fanów FAME. Nie brakowało głosów, że to najlepsza zapowiedź w historii federacji. Produkcja została zrealizowana ze zdecydowanie największym jak do tej pory rozmachem. Plan zdjęciowy trwał aż 5 dni. Jest to pierwszy trailer, który przypomina raczej fabułę niż teledysk muzyczny. Na potrzeby realizacji zostało wynajęte prywatne lotnisko w Białymstoku. Część zdjęć zrealizowano na torze wyścigowym w Modlinie.

W roli głównej: zawodnicy oraz FAME GTR
Zapowiedź FAME 18 nawiązuje do trwającego właśnie największego projektu motoryzacyjnego w historii. Przypomnijmy, że znany motoryzacyjny influencer Kamil “Budda” Labudda wspólnie z FAME zorganizowali konkurs, w którym nagrodą główną jest Nissan GTR o wartości ponad 1 miliona złotych. Punktem kulminacyjnym trailera jest odsłonięcie samochodu i pokaz jego możliwości na torze wyścigowym co wprawia w ekscytację roztańczonych zawodników i zawodniczki. Trzeba przyznać, że zapowiedź jest bardzo klimatyczna i idealnie buduje napięcie na ostatnie dni przed galą FAME 18.

FAME 18
Gala FAME 18 już 20 maja w Łodzi. Bilety na wydarzenie oraz PPV dostępne na stronie https://famemma.tv.
Oficjalne konto FAME na YouTube: https://www.youtube.com/@FAMEMMATV

Zobacz także:

Kolejny Polak wystąpi w Contender Series? Artur Gwóźdź zabiera głos! 

To byłaby niewątpliwie świetna wiadomość. Kolejny Polak poprzez Contender Series powalczy o kontrakt w największej organizacji na świecie? Tego nie możemy wykluczyć. Mowa o aktualnym mistrzu Babilon MMA – Piotrze Kacprzaku. W jego sprawie wypowiedział się menadżer Artur Gwóźdź.

Don Kasjo o rywalu na PRIME 5: To jeden z mistrzów federacji sportowej! Co wy na to?

Kasjusz Życiński, w internecie bardziej znany jako Don Kasjo wypowiedział się o rywali na nadchodzącą galę PRIME Show 5. Przypominamy, że impreza ta została niedawno ogłoszona -> PRIME SHOW MMA 5: Znamy datę, miejsce i pierwsze nazwiska!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis