Niesamowita szybkość “Pudziana” przed walką z Erko Junem na KSW 51 [WIDEO]

Foto: Mariusz Pudzianowski, Facebook
Foto: Mariusz Pudzianowski, Facebook

KSW 51 w najbliższą sobotę, 9 listopada w Zagrzebiu, a “Pudzian” pokazuje swoją niesamowitą szybkość przed nadchodzącą walką wieczoru.

Mariusz “Pudzian” Pudzianowski (12-7, 1 NC) tanio skóry nie sprzeda! Na kilka dni przed galą KSW 51 jeszcze intensywnie trenuje i pokazuje swoją siłę i szybkość. Na swoim profilu na Facebooku wrzucił film z 5-sekundowym przepaleniem na worku bokserskim przed snem.

Ten profesjonalny sportowiec, będący od ponad 20 lat w sporcie zawodowym i już 10 w MMA, jest w pełni przygotowany na sobotni wieczór. Zdaje sobie sprawę z własnych słabości, ale i słabości przeciwnika. Uważa, że jego wieloletnie treningi i ponadprzeciętna moc pokonają raczkującego w MMA Erko Juna.

“Pudzian” na swoim koncie ma obecnie serię dwóch przegranych. Ostatnią z nich zaliczył w starciu z Szymonem Kołeckim na KSW 47 w marcu, dając mu się pokonać już w pierwszej rundzie. Poprzednią z kolei doznał od Karola Bedorfa na KSW 44 w czerwcu 2018 roku, przez poddanie, również w pierwszej rundzie. W swojej karierze MMA i aż 20 walkach nie miał więcej niż dwóch porażek pod rząd.

Erko Jun (3-0) z kolei, od udanego debiutu na KSW 44, ani razu nie przegrał. W swoich pojedynkach mierzył się z Tomaszem Oświecińskim, Pawłem Mikołajuwem i Akopem Szostakiem. Każdego z nich skończył przed czasem dzięki swoim mocarnym ciosom. W sobotę na pewno będzie chciał utrzymać swoją zwycięską passę.

Czy 9 listopada “Pudzian” powróci na zwycięskie tory i utrze nosa młodszemu przeciwnikowi, usuwając “0” z jego rekordu?