MMA PLKSWNiesamowita szybkość Borysa Mańkowskiego. Tak przygotowuje się na Wrzoska!

Niesamowita szybkość Borysa Mańkowskiego. Tak przygotowuje się na Wrzoska!

W najnowszym filmie opublikowanym w mediach społecznościowych możemy zobaczyć niesamowitą szybkość Borysa Mańkowskiego. Zawodnik z Poznania szykuje się do wielkiej medialnej walki z Marcinem Wrzoskiem.

Starcie Mańkowski vs. Wrzosek będzie jedną z najważniejszych walk gali KSw 53, która oficjalnie odbędzie się 11 lipca w studio telewizyjnym.

Niesamowita szybkość Borysa Mańkowskiego. Tak przygotowuje się na Wrzoska!

Borys Mańkowski przez lata był czołowym zawodnikiem kategorii półśredniej nad Wisłą. „Diabeł Tasmański” sięgnął po tytuł na gali KSW 27: Cage Time, a następnie trzykrotnie bronił pasa w starciach z Davidem Zawadą, Jesse Taylorem i Johnem Maguire’em. Na dziejowej gali KSW 39: Colosseum 30-latek z Poznania w walce wieczoru spotkał się z legendarnym Mamedem Khalidovem i nieznacznie przegrał z czempionem wyższej kategorii wagowej.

Po utracie tytułu wagi półśredniej w starciu z Roberto Soldiciem, Mańkowski zrobił sobie ponad rok przerwy i powrócił na KSW 47. Po trzech rundach toczonego w szalonym tempie boju z Normanem Parkiem, zawodnik Czerwonego Smoka musiał uznać wyższość rywala, choć wiele głosów mówiło, że wygrana mogła powędrować także do zawodnika ze stolicy Wielkopolski. W ostatnim starciu „Diabeł Tasmański” nie dał żadnych szans „Psychopacie” z Czarnogóry, Vaso Bakoceviciowi i poddał go anakondą w pierwszej odsłonie.

Teraz szykuje się na starcie z Marcinem Wrzoskiem. Migawki z przygotowań “Diabła Tasmańskiego” poniżej:

Obawy zakradają się gdy nie pracujesz, dlatego NAKURWIAM ,NAKURWIAM,NAKURWIAM P.S. Kto zliczy ile ciosów w serii 😉?DBX BUSHIDO 🥊

Opublikowany przez Borysa Mańkowskiego Czwartek, 4 czerwca 2020

Marcin Wrzosek to gwarancja widowiskowej walki. Regularny zdobywca nagród za najlepsze pojedynki na galach KSW już po raz ósmy wejdzie do okrągłej klatki. Były mistrz kategorii piórkowej zdobył pas podczas gali KSW 37: Circus of Pain, kiedy to przez nokaut techniczny w drugiej rundzie zwyciężył z Arturem „Kornikiem” Sowińskim. Tytuł z rąk bydgoszczanina odebrał w kolejnym starciu Kleber Koike Ersbt.

Po zwycięstwach z Romanem Szymańskim i Krzysztofem Klaczkiem, a także przegranym boju z zjawiskowym Salahdinem Parnasse’em, zawodnik Shark Top Team wskoczył w ostatniej chwili do pojedynku o tymczasowy pas kategorii lekkiej z Normanem Parkiem. Po pięciu rundach walki niejednogłośnie zwycięzcą został wybrany Irlandczyk, ale eksperci docenili bardzo dobry występ Polaka. 32-latek postanowił pozostać w najmocniej obsadzonej dywizji lidera europejskiej sceny MMA i na KSW 53 zmierzy się z Borysem Mańkowskim, któremu nie szczędzi cierpkich słów w mediach społecznościowych i wywiadach.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot przed KSW 53: Czuję się pewny i spokojny.

Mateusz Gamrot, podwójny mistrz KSW w wadze piórkowej i lekkiej, wraca do okrągłej klatki polskiej organizacji. Już 11 lipca podczas gali KSW 53 popularny „Gamer” zmierzy się z tymczasowym czempionem Normanem Parkiem.

Legenda polskiego MMA wraca, wystąpi na KSW 53.

Legenda polskiego MMA wraca! Pierwszy Polak w UFC i jeden z pionierów mieszanych sztuk walki nad Wisłą, Tomasz Drwal (21-5, 13 KO, 5 Sub) wraca do KSW. Popularny „Goryl” wejdzie do okrągłej klatki 11 lipca na studyjnej gali KSW 53.

KSW zaskakuje! Znacznie obniża cenę PPV na kolejną galą!

Największa polska organizacja MMA wraca do gry. Federacja KSW sprawiła fanom wielką niespodziankę i obniża cenę PPV na kolejną galę