MMA PLUFCNiesamowita historia zawodnika UFC! Problemy z używkami, podwójna śmierć i rekord UFC!

Niesamowita historia zawodnika UFC! Problemy z używkami, podwójna śmierć i rekord UFC!

To jest przykład, że można mimo przeciwności losu! Historia Terrance’a McKinney’a potwierdza, że można wyjść z poważnych problemów, aby później przeżywać piękne chwile. 26-latek spełnił swoje marzenie i w czerwcu tego roku w wielkim stylu zadebiutował w największej organizacji na świecie.

Amerykanin do UFC trafił po trzech zwycięstwach z rzędu. Kluczowe były udany starty w organizacji LFA. Warto zaznaczyć, że Terrance ze swoich jedenastu zwycięstw wszystkie zakończył przed czasem.

Niesamowita historia nowego zawodnika UFC!

To jest świetny przykład dla ludzi, którzy zmagają się z dużymi problemami. Terrance McKinney (11-3) był już na dnie, ale wstał na nogi i zrobił wszystko żeby spełnić marzenia! 

26-latek dwunastego czerwca zadebiutował w największej organizacji na świecie. Terrance podczas UFC 263 potrzebował zaledwie 7-sekund, aby znokautować Matta Frevole.

🔴2015 – Policja otrzymuje zgłoszenie o dziwnie zachowującym się, zakrwawionym mężczyźnie. Gdy przyjeżdża na miejsce, okazuje się, że młody jegomość jest naćpany i chwilę wcześniej o mało nie poderżnął sobie gardła szkłem. Nie jest w stanie powiedzieć jakie środki przyjął, nie chce pomocy lekarzy. Kilka minut później jego stan gwałtownie się pogorsza i w karetce jego serce przestaje bić. Medycy przywracają akcje serca, ale sytuacja po chwili się powtarza. W końcu, udaje się ustabilizować 21-latka.

🔴2016 – znajomi odwracają się od mężczyzny. Rodzina przyznaje, że zawiodła się jego postępowaniem i kolejny tego typu “wyskok” może być ostatnim w jego życiu. Terrance McKinney – bo tak się nazywa jegomość, prosi o spotkanie z funkcjonariuszami. W ramach “pokuty” jeździ po szkołach i opowiada młodzieży jak zgubnym nałogiem są narkotyki.

🔴2017 – McKinney postanawia spróbować swoich sił w MMA. To ma być dla niego szansa na nowe życie, próba skupienia się na czymś innym niż problemy

🔴2019 – Terrance wygrywa 7 z 8 walk i dostaje szansę walki o angaż w UFC. Niestety, podczas gali “Dana White’s Contender Series” przegrywa przez nokaut w 2. rundzie. Niedługo później przegrywa kolejną walkę na mniejszej gali, co wydaje się być końcem jego marzeń o wielkiej karierze

🔴2021 – Frank Camacho wypada z walki przeciwko Mattowi Frevoli. Terrance McKinney dostaje nieoczekiwaną propozycję wymarzonego debiutu w UFC. Nie ma oczywiście czasu na przygotowania, ale postanawia podjąć wyzwanie. Nokautuje rywala po 7 sekundach, bijąc rekord wagi lekkiej.Od “podwójnej” śmierci do rekordu UFC. Życie pisze niesamowite scenariusze.

🔴2015 – Policja otrzymuje zgłoszenie o dziwnie zachowującym się, zakrwawionym mężczyźnie. Gdy przyjeżdża na miejsce,…

Posted by Mistrzowie Polski on Sunday, June 27, 2021

Zobacz także:

UFC: Mateusz Gamrot mierzy wysoko! Wskazał wymarzonego przeciwnika! Tak będzie?

Mateusz Gamrot (18-1) już siedemnastego lipca stoczy swój trzeci pojedynek w największej organizacji na świecie. ”Gamer” na instagramie odpowiadał na pytania fanów. 30-latek wskazał swojego wymarzonego przeciwnika!

Damian Janikowski broni walki Akopa Szostaka z Kołeckim: Wy komentujący jesteście słabi, nie macie jaj! Zaskoczeni?

Damian Janikowski broni walki Akopa Szostaka z Szymonem Kołeckim, która została walką wieczoru gali KSW 62. Janikowski to dobry kolega Szostaka i w mediach społecznościowych postanowił zaatakować krytyków tego zestawienia.