MMA PLBellatorNiepokonany zawodnik Bellatora: Jestem najlepszym ciężkim na świecie

Niepokonany zawodnik Bellatora: Jestem najlepszym ciężkim na świecie

Niepokonany zawodnik wagi ciężkiej Bellatora, Tyrell Fortune (8-0) aż kipi pewnością siebie przed nadchodzącą galą Bellator 239.

Fortune to niepokonany zawodnik wagi ciężkiej młodego pokolenia, który uważa, że osiągnął status najlepszego zawodnika swojej kategorii wagowej, mimo tego, że zawodowo MMA uprawia dopiero trzeci rok.

Swoje umiejętności Fortune będzie mógł ponownie zaprezentować już w piątek w Thackerville, gdzie na gali Bellator 239 skrzyżuje rękawice z weteranem wagi ciężkiej, mającym przeszłość w UFC Timothym Johnsonem (12-6).

“Ma największe nazwisko spośród zawodników, z którymi do tej pory walczyłem i to dla mnie duża motywacja. Chcę wypromować swoje nazwisko i chcę, by ludzie mnie zapamiętali i powiedzieli, że jestem zawodnikiem, którego chcą oglądać. Jestem gotowy, by dać im wielkie show. Naprawdę wierzę, że w tej chwili jestem najlepszym zawodnikiem wagi ciężkiej na świecie.”

Fortune odniósł się także do umiejętności zapaśniczych, z których Johnson jest znany. Tutaj też Amerykanin jest niezwykle pewny siebie:

“Tim używa zapasów i grapplingu w swoich walkach, taki ma plan na nie. Może być w tym mocny, ale na takiego faceta jak ja, to nie zadziała. Moje umiejętności w zapasach są dużo lepsze niż jego. Jeśli chce oprzeć swój game plan na zapasach, to mu on nie wyjdzie.”

Jaka przyszłość czeka Tyrella Fortune’a, zdaniem jego samego?

“W ciągu trzech walk dostanę starcie o pas. Ta kategoria wagowa nie jest rozbudowana. Jeśli skończę Tima przed czasem, to znajdę się w pierwszej piątce i będę już blisko walki o pas mistrzowski.”