MMA PLKSWNiepokonany Wiktor Zalewski rywalem Kacpra Koziorzębskiego na KSW 86

Niepokonany Wiktor Zalewski rywalem Kacpra Koziorzębskiego na KSW 86

Podczas gali KSW 86 Kacper Koziorzębski (9-5, 4 KO), dający efektowne walki lokalny bohater z Wrocławia, zmierzy się z zaledwie 23-letnim, niepokonanym Wiktorem Zalewskim (5-0, 4 KO). Do starcia w wadze półśredniej dojdzie 16 września we wrocławskiej hali Orbita.

Kacper Koziorzębski vs. Wiktor Zalewski
Foto: KSW

Bilety już dostępne na eBilet.pl.

Kacper Koziorzębski wejdzie do klatki KSW po raz siódmy w karierze. Reprezentant Bonzai MMA ostatni raz walczył w marcu i w widowiskowym boju pokonał Borysa Borkowskiego. Starcie to zostało wybrane najlepszym pojedynkiem gali KSW 80. Kacper nie po raz pierwszy zdobył taki bonus. Jego pojedynek z Marcinem Krakowiakiem był jedną z najlepszych walk roku 2020 i został wyróżniony bonusem za najlepsze starcie wieczoru gali KSW 57. Kacper stoczył do tej pory czternaście pojedynków, z których dziewięć wygrał. Niezależnie jednak od wyniku walk, Koziorzębski zawsze jest gwarantem świetnych, emocjonujących widowisk z mocnymi stójkowymi wymianami.

Wiktor Zalewski ma za sobą udany debiut w okrągłej klatce. Podczas gali KSW 82, która odbyła się w marcu, 23-letni zawodnik z Płocka pokonał Roberta Maciejowskiego i tym samym wydłużył swoją serię wygranych do pięciu. Przed wejściem do KSW Zalewski stoczył cztery pojedynki i we wszystkich posłał rywali na deski. Trzy razy wygrał już w pierwszej minucie. Przed rozpoczęcie profesjonalnej kariery walczył też amatorsko, gdzie zdobył między innymi tytuł wicemistrza Polski Amatorskiej Ligi MMA. Na swoim koncie ma również grapplingowy tytuł mistrza Polski ADCC 2021.

Rozpiska KSW 86:

Walka wieczoru | Main event

Walka o pas wagi koguciej KSW | KSW Bantamweight Championship Bout

61,2 kg/135 lb: Jakub Wikłacz #C (14-3-1, 9 Sub) vs TBA

Karta główna | Main card

83,9 kg/185 lb: Michał Michalski (10-5, 6 KO, 1 Sub) vs Dominik Humburger (7-0, 6 KO)

120,2 kg/265 lb: Filip Stawowy #5 (10-3, 8 KO, 1 Sub) vs Viktor Pešta (18-8, 8 KO, 6 Sub)

77,1 kg/170 lb: Kacper Koziorzębski (9-5, 4 KO) vs Wiktor Zalewski (5-0, 4 KO)

[informacja prasowa]

Zobacz także:

”Kamiszka” wbija szpilkę Denisowi Załęckiemu: Człowiek kontuzja wrócił!

Kamila Wybrańczyk postanowiła zareagować w mediach społecznościowych na wczorajsze ogłoszenie i zachowanie Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” na kolejnej edycji Clout MMA ma stoczyć walkę w boksie z byłym zawodnikiem KSW i UFC – Danielem Omielańczukiem. O takim potencjalnym starciu mówi się już od jakiegoś czasu. Doszło do pierwszego face to face, ale nie trwało to długo, bowiem doszło szybko do rękoczynów.

Jorge Masvidal stracił ogromną sumę pieniędzy. Były gwiazdor UFC postawił na zwycięstwo Dustina Poiriera

Jorge Masvidal, choć na brak pieniędzy pewnie nie narzeka, to w ostatnią sobotę jego portfel lekko ucierpiał. “Gamebred” postawił na zwycięstwo Dustina Poiriera w starciu z Justinem Gaethje.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis