MMA PLBoksNiepokonany Polak zawalczy o pas WBC! Łukasz Różański przed wielką szansą!

Niepokonany Polak zawalczy o pas WBC! Łukasz Różański przed wielką szansą!

To już oficjalna informacja! Niepokonany w zawodowych startach Łukasz Różański zawalczy o pas mistrzowski WBC wagi bridger! Znamy szczegóły jego pojedynku!

Łukasz Różański

Polak skrzyżuje rękawice z aktualnym mistrzem WBC kategorii bridger Oscarem Rivasem. Ich starcie odbędzie się już 13 sierpnia na stadionie piłkarskim im. Pascuala Guerrero w kolumbijskim Cali.

Będzie to najważniejsza walka w karierze Polaka.

Łukasz Różański zawalczy o pas WBC

Różański w swojej zawodowej karierze stoczył 14 pojedynków. Trzynaście z nich wygrywał przed czasem. Ostatnią wygraną zaliczył w maju zeszłego roku, kiedy to w pierwszej rundzie znokautował Artura Szpilkę.

Oscar Rivas jest mistrzem WBC wagi bridger od października 2021 r. Wówczas w Montrealu pokonał na punkty Ryana Różickiego z Kanady.

Za nami także pierwsza konferencja prasowa między Różańskim a Rivasem, która zakończyła się pierwszym spotkaniem twarzą w twarz między pięściarzami:

Jak myślicie, czy Łukasz Różański wygra najbliższą walkę z Oscarem Rivasem?

Zobacz także:

Weteran UFC zapewnia: Robert Ruchała to jest gwiazda przyszłości!

Krzysztof Soszyński (26-12-1) w rozmowie z portalem InTheCage.pl podsumował sobotnią galę KSW 69. Weteran UFC był pod wielkim wrażeniem. Soszyński zapewniał, że był na wielu galach, ale właśnie ostatni event zapamięta na długo. 44-latek wychwalał Roberta Ruchałę (7-0) wskazując go na przyszłą gwiazdę polskiego MMA.

Pierwsza konferencja HIGH League 3 już 4 maja w Warszawie!

Pierwsza konferencja przed galą HIGH League 3 odbędzie się już 4 maja w Warszawie. Na równo miesiąc przed galą zawodnicy spotkają się w teatrze na ul. Nowogrodzkiej 49. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis