MMA PLBoksNiepokonany Polak zastąpi Krzysztofa Głowackiego! W sobotę będzie walczył z Lawrencem Okolie!

Niepokonany Polak zastąpi Krzysztofa Głowackiego! W sobotę będzie walczył z Lawrencem Okolie!

To już oficjalna wiadomość! Niepokonany Polak zastąpi Krzysztofa Głowackiego w walce z Lawrencem Okolie, do której dojdzie w najbliższy weekend w Londynie! Przed naszym rodakiem wielka szansa!

Krzysztof Głowacki miał zmierzyć się z Lawrencem Okolie w walce, której stawką miał być pas mistrzowski WBO wagi junior ciężkiej. Polak jednak uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa i musiał wycofać się z tego starcia.

Niepokonany Polak zastąpi Krzysztofa Głowackiego! W sobotę będzie walczył z Lawrencem Okolie!

W jego miejsce w ostatniej chwili wskakuje Nikodem Jeżewski. Niepokonany pięściarz z Kościerzyny legitymuje się rekordem 16-0-1.

Informacje o tym zastępstwie podał między innymi Mateusz Borek:

“Nikodem Jeżewski z trenerem Rafałem Kałużnym są już w samolocie do Londynu. Obaj przeszli testy przed wylotem. Wynik negatywny. Zaraz wylatują. Możliwe trzy scenariusze stawki sportowej. 1) Pas MŚ WBO 2) Pas MŚ WBO Interim 3) Pas regionalny WBO. Walcz chłopaku o swoje marzenia.” – napisał na Twitterze.

Potwierdzenie walki o mistrzostwo świata wyszło także od samego zainteresowanego. Nikodem Jeżewski także odniósł się do tych informacji i potwierdził, że jest w drodze do Londynu na najważniejszą walkę życia:

“2020rok…Wszystko na wariata,wszystko pod prąd…ale jak jest szansa-biore ją. a dziś wiem, że w sobotę zawalczę o MISTRZOSTWO SWIATA! po marzenia,po lepsze jutro.”

Zobacz także:

Floyd Mayweather Junior wraca do boksu! Zmierzy się z… youtuberem!

Floyd Mayweather Junior wraca do boksu! Jeden z najlepszych pięściarzy w historii, a przez wielu uważany za najlepszego w swoim fachu swoją kolejną walkę stoczy… 20 lutego.

FAME MMA jest zainteresowane Andrzejem Gołotą! Mocna deklaracja żony bokserskiej legendy!

Andrzej Gołota (41-9-1, 33 KO) wróci na ring? 52-latek zdradził, że potrzebuje paru miesięcy i jest gotowy na wielki rewanż z Mike Tysonem (50-6, 44 KO). To nie koniec, bo startem legendy zainteresowane jest również.. FAME MMA!

“Wyczyści nim matę” – Marvin Vettori o walce Błachowicz vs Adesanya

Marvin Vettori, czyli zwycięzca walki wieczoru minionej gali UFC on ESPN 19 wypowiedział się o potencjalnej walce Jan Błachowicz vs Israel Adesanya. Vettori minionej nocy mocno dał o sobie znać dywizji Nigeryjczyka.