MMA PLUFCNiepokonany Ilia Topuria ma kolejną walkę w UFC! Zmierzy się z efektownym weteranem!

Niepokonany Ilia Topuria ma kolejną walkę w UFC! Zmierzy się z efektownym weteranem!

Ilia Topuria to niepokonany zawodnik wagi piórkowej o gruzińskim pochodzeniu. Obecnie posiada on rekord 12-0, w tym cztery walki wygrał w oktagonie UFC. Teraz ma zakontraktowaną kolejną walkę!

Ilia Topuria

I to nie byle jaką walkę! Topuria zmierzy się bowiem z efektownie walczącym weteranem, którego akcje w oktagonie podziwiały już tłumy kibiców!

Niepokonany Ilia Topuria ma kolejną walkę w UFC

Topuria wystąpi w oktagonie już 29 października na gali w UFC Apex. Jego rywalem będzie Edson Barboza. Starcie to jest pierwszą walką zakontraktowaną na tę imprezę z cyklu Fight Night.

Ilia Topuria w marcu tego roku walczył w dywizji lekkiej, gdzie pokonał w drugiej rundzie przez nokaut Jaia Herberta, za co zdobył bonus pieniężny tytułem występu wieczoru tamtej gali. Teraz swoją kolejną walkę stoczy już w wadze piórkowej, skąd się wywodzi.

Edson Barboza w ostatnich czterech walkach ma rekord 2-2. Wygrywał z Makwanem Amirkhanim i Shanem Burgosem, a przegrywał z Gigą Chikadze i Brycem Mitchelem.

A Wy komu będziecie kibicować w tym starciu?

Zobacz także:

Partnerka Bonusa BGC tłumaczy jego zachowanie: Ma problemy psychiczne! Widzieliście?

Partnerka Bonusa BGC napisała na Instagramie, dlaczego Piotr Witczak bezmyślnie wszystkich oskarża za pomocą mediów społecznościowych. Anita Prochowska twierdzi, że jest to następstwo problemów psychicznych “Łazarskiego Gladiatora”.

Pięściarz kończy karierę po… 224 przegranej! W końcu powiedział dość! Dobrze zrobił?

Pięściarz miał sporo marzeń i motywacji, ale to było za mało… Kevin McCauley (15-224-12) po 224 przegranej postanowił zakończyć karierę. Jest to jeden z najbardziej doświadczonych pięściarzy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis