MMA PLKSWNIEOFICJALNIE: Zaskakujący kierunek! Znamy datę i lokalizację gali KSW 51!

NIEOFICJALNIE: Zaskakujący kierunek! Znamy datę i lokalizację gali KSW 51!

Foto: KSW
Foto: KSW

Według nieoficjalnych doniesień chorwackiego portalu FightSite.hr poznaliśmy datę  gali KSW 51. Wydarzenie to odbędzie się 9 listopada w stolicy Chorwacji na obiekcie Arena Zagrzeb.

W poniedziałek Martin Lewandowski odwiedzi obiekt. Jeden ze współwłaścicieli Federacji KSW odbył też rozmowy dotyczące organizacji listopadowej gali.

Arena Zagrzeb została oddana do użytku w 2008 roku i może pomieścić około 15 tysięcy widzów.

Potvrđeno je! Najbolja europska MMA promocija s vjerojatno najboljom produkcijom na svijetu dolazi u zagrebačku Arenu, a program predvodi trenutno najbolji hrvatski MMA borac

Opublikowany przez Fight Site Wtorek, 10 września 2019

Od dawna pojawiały się informacje, ze jeszcze w tym roku Federacja KSW chce zorganizować pierwszą galę na Bałkanach. Wśród potencjalnych lokalizacji rozważano ponoć miasta w Serbii – Belgrad lub Nowy Sad.

Fani z Chorwacji z pewnością będą liczyć na to, że na gali KSW 51 pojawi się chorwacki mistrz wagi półśredniej i obecnie jedna z największych gwiazd polskiej organizacji – Roberto Soldić (16-3). Najpierw “Robocop” będzie musiał jednak odnieść zwycięstwo na sobotniej gali KSW 50 w Londynie. Jego rywalem będzie tam zakontraktowany w ostatniej chwili w charakterze zastęspstwa Michał Pietrzak (8-3).

Ponadto w rozpisce listopadowej gali można spodziewać się innych zawodników z Bałkanów. W ostatnim czasie w KSW pojawiło się ich sporo – Erko Jun (3-0), Antun Racić (23-8-1), Filip Pejić (14-2-2) czy Aleksandar Ilić (12-2).