MMA PLKSWNIEOFICJALNIE: Rewolucja! Po wielu latach KSW opuszcza Polsat

NIEOFICJALNIE: Rewolucja! Po wielu latach KSW opuszcza Polsat

Czeka nas rewolucja w polskim MMA. Wygląda bowiem na to, że największa polska organizacja, czyli KSW po wielu latach opuszcza telewizję Polsat i przenosi się na platformę Viaplay.

KSW opuszcza Polsat
Foto: KSW

O takim fakcie donosi Mateusz Hencel z portalu WP Sportowe Fakty.

Wszystko wydaje się składać w całość. Kilka dni temu pojawiła się bowiem informacja, że w przyszłym roku zobaczymy aż 12 gal KSW co jest absolutnie rekordowym wynikiem dla tej organizacji.

Federacja KSW była związana z Polsatem niemal od samego początku. Już w 2004 roku na antenie Polsat Sport fani mogli obejrzeć galę KSW 2. W ostatnich latach gale były dostępne już niemal wyłącznie w systemie PPV (od KSW 49 już nieprzerwanie – przyp. red.). Transmisję nadal można było jednak wykupić w Cyfrowym Polsacie (aktualnie Polsat Box).

Platforma Viaplay jest dostępna w cenie 34 zł miesięcznie. Usługę można wypróbować przez 30 dni za darmo. W ofercie znajdziemy sporo filmów i seriali, ale także transmisje sportowe. Obecnie posiadane przez platformę prawa obejmują przede wszystkim Bundesligę, Ligę Europy UEFA, Ligę Konferencji Europy czy NHL. Od przyszłego sezonu dojdzie jednak również Premier League zaś od 2023 także wyścigi Formuły 1.

Jeśli doniesienia się potwierdzą platforma Viaplay stanie się także atrakcyjna dla fanów MMA w Polsce.

Zobacz także:

Łukasz Kopera przegrywa w Mińsku na ACA 132. “The Hulk” broni pasa w wadze ciężkiej [WIDEO]

Wczoraj w Mińsku odbyła się gala ACA 132, na której to walczył Polak – Łukasz Kopera. Jego występ nie poszedł jednak po myśli.

Nabuzowany Jacek Murański na media treningu przed FAME 12. Prawie zaatakował Michała Rogozińskiego [WIDEO] Widzieliście?

Za nami otwarty trening i ceremonia ważenia przed jutrzejszą galą FAME 12. Jednym z bohaterów wydarzenia był Jacek Murański, który w super fight’ie zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis