MMA PLFAME MMANieoficjalnie: Piotr Szeliga zawalczy na gali FAME MMA 7

Nieoficjalnie: Piotr Szeliga zawalczy na gali FAME MMA 7

Piotr Szeliga (1-0) mimo krótkiego czasu na przygotowania podjął wyzwanie i pokazał kawał charakteru. Niewykluczone, że byłego hokeistę zobaczymy już niedługo w klatce. Trzeba przyznać, że tempo jest mocne!

Piotr Szeliga dostał propozycję walki z Krystianem Pudzianowskim i nie zastanawiał się długo nad przyjęciem nowego wyzwania. Kulturysta miał dwa tygodnie na przygotowania, a wcześniej nie miał większej styczności jeśli chodzi o treningi w mieszanych sztukach walki.

Do walki doszło trzynastego czerwca, a  była wysoko w karcie, bo przecież w tak zwanym co-main eventem. Szeliga już w pierwszej rundzie był bliski zakończenia pojedynku przed czasem. Pudzianowski wytrwał i nawet miał swój moment w parterze. Ostatecznie brat Pudziana nie wyszedł do trzeciej rundy i walka zakończyła się zwycięstwem Szeligi przed czasem. Po walce Krystian Pudzianowski zdradził, że nie mógł kontynuować pojedynku ze względu na kontuzję.

Piotr Szeliga ponownie zaskoczy, kto będzie rywalem!?

Jak udało nam się ustalić 26-latek po ostatnim pojedynku dostał propozycje od organizacji FAME MMA. Tym samym niewykluczone, że już piątego września stoczy swój drugi zawodowy pojedynek. Być może zostanie to ogłoszone podczas pierwszej konferencji prasowej, która odbędzie się 26 lipca.

Przypomnijmy, że Szeliga w przeszłości rzucał wyzwanie w kierunku Piotra Piechowiaka (1-0), którego również znamy ze świata kulturystyki. Może to właśnie on będzie przeciwnikiem byłego hokeisty? Tego nie możemy wykluczyć! Trzeba przyznać, że ”Bestia” w swoim debiucie w FAME MMA zaskoczył jeszcze bardziej. Podczas szóstej edycji już w pierwszej odsłonie zastopował Marcina Najmana, który przed walką był mocno faworyzowany.

View this post on Instagram

Po robocie u @tomek_maku_makowski 🔥🔥🔥

A post shared by Piotr Piechowiak (@piotr.piechowiak) on

Zobacz także: