NIEOFICJALNIE: Khabib Nurmagomedov vs. Conor McGregor na UFC 230 w Nowym Jorku

Foto: MMAjunkie.com
Foto: MMAjunkie.com

Wg nieoficjalnych informacji podanych przez twitterowego użytkownika #Dizz, który w przeszłości jako pierwszy podawał ważne zestawienia szykowane przez organizację UFC – Khabib Nurmagomedov (26-0) w pierwszej obronie mistrzowskiego pasa wagi lekkiej podejmie byłego czempiona dwóch dywizji wagowych – Conora McGregora (21-3). 

Starcie to ma być walką wieczoru gali UFC 230, która odbędzie się 3 listopada w nowojorskiej hali Madison Square Garden.

https://twitter.com/TalkMMA/status/1025425398925021184

Co ciekawe, jeszcze do niedawna Conor McGregor zapowiadał walkę z Khabibem Nurmagomedovem na gali UFC 229, która odbędzie się miesiąc wcześniej w Las Vegas.

Khabib Nurmagomedov pas mistrzowski wagi lekkiej UFC zdobył w kwietniu tego roku, gdzie na gali UFC 223 pewnie wypunktował Ala Iauintę. Rosjanin jest niepokonany w zawodowych startach. Z kolei Conor McGregor nie walczył w pojedynku na zasadach MMA od dwóch lat. Ostatnim jego występem było starcie z Eddiem Alvarezem w 2016 roku, kiedy wygrywając przez nokaut zdobył pas mistrzowski wagi lekkiej stając się posiadaczem dwóch pasów UFC jednocześnie – dywizji lekkiej i piórkowej.

Teraz tylko pozostaje nam czekać na oficjalne potwierdzenie tego starcia.