MMA PLFENNieoficjalnie: Były zawodnik UFC rywalem Adriana Zielińskiego na FEN 29 w Ostródzie!

Nieoficjalnie: Były zawodnik UFC rywalem Adriana Zielińskiego na FEN 29 w Ostródzie!

Już 22 sierpnia odbędzie się Fight Exclusive Night 29 i trzeba przyznać, że tak zwany Co-main event będzie ciekawie! Jak udało nam się ustalić Frank Camacho (22-9) będzie przeciwnikiem Adriana Zielińskiego (19-9) w Ostródzie. Walka zakontraktowana będzie w kategorii lekkiej.

Będzie to już drugie wydarzenie FEN w specjalnej scenerii. Organizacja szybko wraca, ale nie mogło być inaczej po tak udanej pierwszej gali w Ostródzie. W walce wieczoru zobaczymy starcie o pas kategorii półciężkiej. Zawodnik publiczności Adam Kowalski (12-5-1) stanie przed szansą rewanżu. Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego zmierzy się z twardym Marcinem Łazarzem (12-7).

Mocny przeciwnik dla Adriana Zielińskiego!

Adrian Zieliński (19-9) w drugiej połowie roku ma stanąć przed szansą rewanżu. Mowa o drugim zestawieniu z Danielem Rutkowskim (10-2), a w stawce oczywiście dwa pasy mistrzowskie. Przed tym starciem reprezentanta Arrachionu Olsztyn czeka nie mniejsze wyzwanie! Zieliński zmierzy się z Frankiem Camacho (22-9) mającym za sobą siedem pojedynków w największej lidze na świecie.

”The Crank” został zwolniony po dwóch przegranych z rzędu. 31-latek w pierwszej rundzie został poddany z rąk świetnego Beneila Dariusha, a w 41-sekund został znokautowany w starciu z Justinem Jaynesem. Doświadczony Camacho ma też w rekordzie dwa zwycięstwa w UFC. Niejednogłośną decyzją sędziów pokonywał Damiena Borwna, a pod koniec drugiej odsłony znokautował Nicka Heina.

33-latek po przygodzie w ACA postanowił przejść do kategorii piórkowej i zadebiutował w Fight Exclusive Night. Zieliński zaskoczył wszystkich na warszawski torwarze już w pierwszej rundzie nokautując Kamila Łebkowskiego. Te zwycięstwo zagwarantowało mu walkę o pas mistrzowski w Ostródzie. Zieliński po drugiej rundzie mógł cieszyć się ze zwycięstwa przed czasem w starciu z doświadczonym Fabiano Silvą. Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego ostatnią walkę stoczył na Babilon MMA 10. W stawce były dwa pasy, a po 5-rundowej bitce zwycięzcą został zapaśnik Daniel Rutkowski.