NIEOFICJALNIE: Będzie „Underdog 2”

Foto: Tele Magazyn
Foto: Tele Magazyn

Film „Underdog” odnosi sukcesy w polskich kinach. Według nieoficjalnych informacji planowana jest druga część tej produkcji.

Jak podaje portal Onet Sport zobaczymy drugą część historii, w której głównymi bohaterami są postacie, które odgrywają Eryk Lubos i Mamed Khalidov.

Projekt jest w trakcie realizacji i niedługo mamy poznać kolejne informacje. Niedawno współwłaściciel Federacji KSW, a zarazem jeden z reżyserów „Underdoga” zamieścił na Instagramie wpis przy okazji nagrywania trailera do gali KSW 47. We wpisie umieszczono również hasztag #Underdog. Być może szczegóły odnośnie kolejnego filmu poznamy choćby przy okazji marcowej gali KSW.

W weekend otwarcia (11-13 stycznia) na „Underdoga” do kin poszło aż 285 tys. ludzi. Jest to bardzo solidny wynik, lepszy chociażby od popularnych zeszłoroczonych komedii romantycznych – „Narzeczony na niby” (251 tys.) i „Podatek od miłości”(210 tys.).  Po trzecim weekendzie wyświetlania  filmu (25-27 stycznia) liczba widzów dobiła do poziomu 740 tysięcy  (źródło: Box Office’owy Zawrót Głowy).