MMA PLInneNiemożliwe nie istnieje! Niepełnosprawny zawodnik na tarczy u Radosława Paczuskiego!

Niemożliwe nie istnieje! Niepełnosprawny zawodnik na tarczy u Radosława Paczuskiego!

Foto: Instagram: Radek Paczuski

Każdego dnia możemy się przekonać, że ograniczenia są tylko w naszych głowach. Właśnie to potwierdza młody adept sportów walki, który trenuje pod okiem Radosława Paczuskiego.

Niepełnosprawność nie jest dla Błażeja żadnym ograniczeniem. Radosław Paczuski opublikował wideo na swoim Instagramie przedstawiające trening z młodym zawodnikiem. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że podopieczny kickboksera zmaga się z niepełnosprawnością.

Jak widać, Błażej bardzo dobrze radzi sobie na tarczy. Film z treningu spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem obserwatorów Radosława Paczuskiego. Wszyscy byli pod dużym wrażeniem umiejętności młodego zawodnika.

Kariera Radosława Paczuskiego

Opublikowanym filmem zawodnik ACA po raz kolejny udowodnił, swoje bardzo dobre umiejętności trenerskie. Paczuski wciąż jest także aktywnym zawodnikiem.

Reprezentujący Uniq Fight Club zawodnik rozpoczął swoją karierę w MMA w 2019 roku. Na gali ACA 92, Paczuski wygrał na punkty z Jarosławem Lechem. Niecałe pół roku później, na ACA 96, w pierwszej rundzie odprawił Damiana Ostepa. Swoją dotychczas ostatnią walkę w mieszanych sztukach walki stoczył na ACA 101. Na gali w Warszawie już w 29 sekundzie pierwszej rundy znokautował Daniela Płonkę.

Zobacz także:

Akcja z UFC wykorzystana w nowym Mortal Kombat! Jorge Masvidal wpłynął na jedną z postaci [WIDEO]

Akcja z UFC wykorzystana w nowym filmie Mortal Kombat, który w tym roku trafi na ekrany kin lub do serwisów streamingowych (jeśli kina nadal będą zamknięte z powodu pandemii).

Anastasiya z Warsaw Shore chętna na spoliczkowanie… Czekacie na start?

Już dwudziestego marca odbędzie się trzecia edycja Punch Down. Mamy dla was rozmowę z Anastasiyą Yandaltsavą, która wystąpi w walce wieczoru. Przeciwniczką weteranki Warsaw Shore będzie Monika Godlewska.