MMA PLBoksNiemka wraca do treningów po potwornej opuchliźnie!

Niemka wraca do treningów po potwornej opuchliźnie!

Cheyenne Hanson wróciła już do treningów. Niemka wygrała ostatni bokserski pojedynek, ale okupiła to potworną opuchlizną.

23-latka już w tym momencie ma zaplanowany następny pojedynek. Reprezentantka Niemiec dwudziestego czwartego kwietnia w Hamburgu ma skrzyżować rękawice z niepokonaną dotąd Phannarai Netisri (7-0, 4 KO).

Hanson wróciła już do treningów!

Cheyenne Hanson na instagramie poinformowała, że dochodzi już do siebie. To nie koniec, bo Niemka zdecydowała, że wróci już do treningów. Hanson jeszcze pod koniec kwietnia ma zaplanowaną następną walkę.  Nie mamy jednak pewności czy dojdzie do skutku ze względu na ostatnią opuchliznę.

Pojawiła się ona po ostatniej walce z Alina Zaitseva z Ukrainy. Hanson została międzynarodową mistrzynią Niemiec BDB. Cheyenne wygrała przed czasem, lecz okupiła tą walkę wielką opuchlizną.’

Zobacz także:

Wiemy z kim zmierzy się Popek w kolejnej walce? Zawodnik FAME MMA wygadał się!

Następnej walki Popka Monstera (4-4) możemy spodziewać się w drugiej połowie roku. Kto będzie przeciwnikiem ”Króla Albanii”? Zawodnik FAME MMA wygadał się mówiąc, że to on będzie najbliższym rywalem rapera.

Anzor Azhiev wróciłby do klatki, gdyby pojawiła się oferta z… UFC! Jest na to szansa?

O powrót Anzora Azhieva (7-2) pyta zawsze dużo kibiców. 30-latek wyjawił, że wróciłby od razu do klatki – w sytuacji, gdy zadzwoniłoby UFC. Czeczen ma jednak świadomość, że musiałby wygrać parę walk z dobrymi rywalami, aby spełnić te marzenie.