MMA PLONE ChampionshipNiedoszły rywal Izu zadebiutował w One Championship! Komentatorzy nie wytrzymali… pojawił się śmiech!

Niedoszły rywal Izu zadebiutował w One Championship! Komentatorzy nie wytrzymali… pojawił się śmiech!

Thomas Narmo (4-0) niedoszły rywal Izu Ugonoha zadebiutował  w organizacji One Championship. Reprezentant Norwegii w Singapurze zmierzył się z Alainem Ngalani (4-6).

W walce wieczoru wystąpił doświadczony Lipeng Zhang (31-11-2). 31-latek jednogłośną decyzją sędziów pokonał byłego mistrza – Eduarda Folayanga (22-12).

Skróty z tego starcia można zobaczyć poniżej:

Komentatorzy nie wytrzymali!

Thomas Narmo (4-0) dwudziestego czwartego kwietnia miał zmierzyć się z Izu Ugonohem (1-1) na gali KSW 60. Norweg doznał wtedy kontuzji, a chwilę później pojawiła się informacja, że podpisał kontrakt z organizacją One Championship.

Narmo w Singapurze skrzyżował rękawice z Alainem Ngalani (4-6), który zawodowym rekordem nie może się popisać, ale warto zaznaczyć, że jest to 3-krotny mistrz świata boksu tajskiego.

Wielu kibiców zwróciło uwagę na technikę Thomasa, która krótko mówiąc należała do mizernych. Nawet komentatorzy w pewnym momencie nie mogli wytrzymać i pojawił się śmiech.

W drugiej odsłonie Kameruńczyk zdemolował rywala niskimi kopnięciami. Przy jednym z nich doszło do faulu (uderzenie w krocze). Walka nie została wznowiona, a uznana za nieodbytą.

Najważniejsze momenty z tego starcia możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Tadeusz Michalik w MMA? Jasna deklaracja medalisty olimpijskiego w zapasach!

Czy Tadeusz Michalik wystąpi kiedyś w MMA? Brązowy medalista olimpijski w zapasach był gościem Łukasza Jurkowskiego w audycji Jurasówka na antenie Newonce Radio, gdzie opowiedział o swoich najbliższych planach.

Khabib został zawodowym piłkarzem! Były mistrz UFC będzie grał w lidze rosyjskiej! Co wy na to?

Khabib Nurmagomedov został zawodowym piłkarzem! Były mistrz wagi lekkiej UFC i uznawany za jednego z najlepszych zawodników w historii mieszanych sztuk walki teraz będzie kontynuował karierę sportową uprawiając piłkę nożną.